PC HocasıHaberler9200 TL Değerinde OYUN BİLGİSAYARI Hediye Ediyoruz!

9200 TL Değerinde OYUN BİLGİSAYARI Hediye Ediyoruz!

 

Herkese selamlar. Başlıktan da görmüş olduğunuz üzere 9200 TL değerinde oyun bilgisayarı hediye ediyoruz. Bu sistemi hatırlayanlar vardır. Vatan Bilgisayar’dan temin etmiş ve inceleme rehberini YouTube kanalımızda yayınlamıştık. Sağ olsunlar MSI Türkiye ve Intel Türkiye bizlere destek olarak bu sistemi hediye etmemizde yardımcı oldular.

“Bu sene 3 kardeşimize PC hediye ettik”

Ekip her geçen gün büyümeye devam ederken, şimdiye kadar pek çok kardeşimize PC hediye ettik. Bu sene Eskişehir’de Talip kardeşimize gittik. Ankara’da Ahmet kardeşimize gittik. İstanbul’da da Alperen kardeşimiz bizden sistem kazanmıştı. Şimdi ise yeni bir tabiri caizse “daş gibi” sistem daha hediye ediyoruz.

Yine aramızdaki bu bağ ve samimiyet büyümeye devam ettiği sürece, vermeye de devam edeceğiz. Keşke herkese yetişebilsek ama, taktir edersiniz ki imkansız bir durum. Bizim de elimizden gelen bu kadar oluyor.

ÇEKİLİŞE Nasıl Katılacaksınız?

Toplamda 6 KOŞUL var. Hepsini yapmanız sadece 5 dakikanızı alıyor. Aşağıdaki Google Form’da bulunan yönergeleri tek tek takip edin ve uygulayın. Ardından çekilişe katılmış olacaksınız. Fake hesapların katılımları yasaktır. Çıksa bile, hak başka kullanıcıya devredilir. O yüzden herkes nasibini kovalamalı 🙂

ÖNEMLİ NOT: Aşağıdaki formda bulunan 6 maddeyi tek tek yapın ve “YANITI GÖNDER” deyin. Ardından çekilişe katılmış olacaksınız. Katılımın geçerli sayılması için tüm koşulları yapmanız gereklidir. Koşulları yapmak ortalama 5 dakika sürmektedir.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/9200-tl-degerinde-oyun-bilgisayari-hediye-ediyoruz-83582/ linkinden 17.09.2021 17:09:45 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2.085 Yorum