PC HocasıOyunAliens Dark Descent için Çıkış Tarihi Belli Oldu! Yeni Video
Aliens Dark Descent

Aliens Dark Descent için Çıkış Tarihi Belli Oldu! Yeni Video

   

Summer Game Fest 22, beklediğimiz birçok oyunun ortaya çıkmasını sağladı. Bunlardan birisi de Aliens Dark Descent yapımı oldu. Korku temalı üçüncü şahıs bir aksiyon oyunu olarak gelecek yapım için yeni bir video da yayınlandı.

Videoda tam olarak oynanışı değil de oyunun yapısını yansıtıyor desek daha doğru olur. Zira videonun son bölümünde oyun içinden görseller olsa da genel olarak sinematik bir tanıtım videosu ve oyunun hikayesinden söz ediliyor.

Aliens Dark Descent Ne Zaman Çıkacak?

Yapımın detaylarına doğru ilerlediğimiz zaman Tindalos Interactive imzalı bir oyun olduğunu görüyoruz.

Zaten söyledik ama bir kez daha hatırlatalım ki üçüncü şahıs bir aksiyon oyunu ile karşı karşıyayız.

Aliens Dark Descent

Hikaye kısmında ise bilim kurgu temalı bir hikaye oluşturulmuş. Küçük bir grup özel ekibin başında yer alacağız ve hızla ilerleyen yaratık dalgasına karşı mücadele edeceğiz.

Sinematik fragmana bakacak olursak, film tadında bir oyun olacak. Tabii ki oynanış bundan biraz daha farklı. Zira bir FPS oyunu değil üçüncü şahıs nişancı oyunundan söz ediyoruz.

Hem Xbox serisi hem de PlayStation serisi konsollar ve PC için çıkacak olan Aliens Dark Descent, 2023 yılında çıkış yapacak. Net olarak hangi ay çıkış yapacağı noktasında açıklamaları bekliyoruz. Etkinlik kapsamında bu bilgi verilmiş değil.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/aliens-dark-descent-icin-cikis-tarihi-belli-oldu-yeni-video-128592/ linkinden 15.08.2022 00:08:45 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video