Çarşamba, Nisan 24, 2024

Amazon Prime Gaming için Ücretsiz Oyun Sürprizi Duyuruldu

Paylaş

silkroad gaminggentr

Amazon Prime Gaming servisi, Prime abonelerine özel her ay ücretsiz oyunlar ve oyun içerikleri sunuyor. Haziran 2023 için de oyunlar kısa süre öncesinde açıklanmıştı. Biz bir yandan yeni ayın oyunlarını beklerken, Haziran ayı için sürprizlerin bitmediği de ortaya çıktı. Prime Day etkinlikleri kapsamında oyunculara sürpriz yeni oyunlar sunulacağı duyuruldu.

11 Temmuz tarihinde kutlanacak olan Prime Day günlerini kutlamak için yapılan sürpriz kapsamında 4 bonus oyun hediye olarak veriliyor.

Amazon Prime Gaming, 4 Bonus Oyun Veriyor

Prime Day etkinlikleri kapsamında 4 oyunun ücretsiz olarak sunulduğunu görüyoruz. Bu 4 bonus oyun aynı anda ücretsiz olmayacak.

Oyunların kademeli olarak ücretsiz verildiğini göreceğiz. İlk ücretsiz oyun ise Prey yapımı olacak. Steam üzerinden 259 TL fiyatla satışa devam eden Bethesda imzasını taşıyan bir hayli iddialı bir yapım.

Amazon Prime Gaming

Şu an için oyunun Prime abonelerine verildiğini belirtelim. Diğer oyunlar ve bu oyunların verilecekleri tarihi de hemen aşağı ekliyoruz.

  • Prey – Şu an erişime açıldı
  • Baldur’s Gate 2 Enhanced Edition – 27 Haziran
  • Shovel Knight Showdown – 6 Temmuz
  • Star Wars The Force Unleashed – 10 Temmuz

Amazon Prime Gaming bonus oyunları bu şekilde. Bu oyunlar dışında tabii ki Temmuz ayı için açıklanacak ücretsiz oyunlar da olacak. Belki de Prime Day kapsamında Temmuz ayında daha fazla sürpriz ile karşı karşıya kalabiliriz.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler