PC HocasıAndroidAndroid Tabletler için “Eğlence Alanı” Özelliği Duyuruldu!

Android Tabletler için “Eğlence Alanı” Özelliği Duyuruldu!

 

İnternet, yazılım ve teknoloji devi Google bugün, Android tabletler için Eğlence Alanı özelliği adlı yeni bir kullanıcı deneyimi duyurdu. Eğlence Alanı filmler, şovlar, videolar, oyunlar ve kitaplar için tek noktadan kişiselleştirilmiş bir merkezdir. Abonelik uygulamalarınızda oturum açtıktan sonra, Eğlence Alanı tüm mevcut içeriği tek bir yerde gösterir ve size göre uyarlanır.

Android Eğlence Alanı (Entertainment Space) öne çıkan özellikler:

  • İzle sekmesinde, akış hizmetleriniz arasında geçiş yapabilir, Google TV’den izlemek, kiralamak veya satın almak için filmler ve televizyon şovları bulabilir ve YouTube’dan önerilen videoları görüntüleyebilirsiniz.
  • İzlemeye Devam Et satırıyla, dün gece izlediğiniz bir gösteriye kolayca geri dönebilirsiniz.
  • Ve bundan sonra ne izleyeceğinizden emin değilseniz, Eğlence Alanı Google TV, Twitch, Hulu ve birçok ek hizmetten kişiselleştirilmiş ve trend olan öneri satırlarınızı ortaya çıkaracaktır.
  • Eğlence Alanındaki Oyunlar sekmesiyle, oynamaya devam etme satırında en sevdiğiniz oyunlara geri dönebilir veya sizin için önerilen yeni oyunları keşfedebilirsiniz. Entertainment Space’teki belirli oyunlar anında oynanabilir – böylece bir oyunu indirmeden deneyebilirsiniz.
  • İster bir sonraki okumanızı arıyor olun, ister sanal komodininizde zaten bir kitap yığını olsun, Oku sekmesi Google Play Kitaplar’daki bir sonraki bölümünüzü bulacağınız yerdir. Ayrıca burada kitapları sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Google, bu özelliği global olarak Lenovo, Sharp ve diğerlerinden yeni ve belirli mevcut Android tabletlerde kullanıma sunacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/android-tabletler-icin-eglence-alani-ozelligi-duyuruldu-112640/ linkinden 16.06.2021 08:06:13 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video