PC HocasıOyunApex Legends, Önümüzdeki Sezonda Daha Fazla Titanfall İçeriği Alıyor

Apex Legends, Önümüzdeki Sezonda Daha Fazla Titanfall İçeriği Alıyor

 

Apex Legends, önümüzdeki sezonda birçok Titanfall içeriği ekliyor. İki oyun zaten bir evreni paylaşıyor, ancak yüzey seviyesinde bunu söyleyemeyebiliriz. Bununla birlikte, yakın tarihli bir panelde konuşan Kıdemli Yazar Ashley Reed, oyunların hala çok yakından bağlantılı olduğunu belirtti.

PCGamer tarafından bildirildiği üzere, Reed’in yorumuna takiben Apex Legends Oyun Direktörü Chad Grenier“Gelecek sezon, aslında bir şekilde oyuna geri dönen birçok Titanfall içeriği göreceksiniz. Daha önceden bazı insanlara eğer Titanfall hayranıysanız 9. Sezonu beklemelerini söyledim.” açıklamalarında bulundu.

Ne yazık ki, gerçek titanlar görünmeyecek, bu yüzden de diğer karakterleri göreceğiz. Belki de bir noktada Titanfall ve Titanfall 2‘de gösterilen büyük savaştan sonra Titans’ın neden ortalıkta olmadığına dair daha bilgili bir nedenimiz oluyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/apex-legends-onumuzdeki-sezonda-daha-fazla-titanfall-icerigi-aliyor-111398/ linkinden 16.10.2021 08:10:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad