PC HocasıOyunApple, Arcade Servisine ‘49.99 Dolar’lık Yeni Bir Plan Ekliyor

Apple, Arcade Servisine ‘49.99 Dolar’lık Yeni Bir Plan Ekliyor

Apple Arcade, yıllık 49.99 dolar fiyat etiketine sahip bir yıllık abonelik seçeneği ekliyor. Oyun hizmeti için mevcut 4.99 dolarlık aylık abonelik seçeneğinin yanına katılıyor.

Bu yeni yıllık seçenek (Kanada’da yıllık 59,99 Amerika Birleşik Devletleri doları, İngiltere’de yıllık 49,99 Avro, Avrupa’da yıllık 49,99 Avro), fiyat için hizmete tam bir yıl erişim sağlayarak, müşterilere iki aylık ücretsiz Apple Arcade hizmetini sunuyor. Apple’ın kendi Müzik ve TV Plus hizmetleri dahil – indirimli bir yıllık fiyat sunmak, bu yüzden Apple’ın Arcade’a eklemesi de şaşırtıcı değil.

Apple'dan Fortnite Alternatifi Oyun: Butter Royale

Peşin ödeme sırasında iki aylık ücretsiz ‘Arcade’

Aylık Apple Arcade planına zaten abone olan müşteriler, App Store uygulamasında Abonelikler menüsüne giderek, yıllık plana geçiş yapabilir. Yeni Apple Arcade abonelerine muhtemelen kaydolurken de yıllık seçenek sunulacak.

Apple Arcade, hepsi sıfır uygulama içi satın alma veya ödeme vaadi veren iOS, Apple TV ve macOS’ta 100’den fazla oyuna erişim sunuyor. Tek bir abonelik, Apple’ın Aile Paylaşımı hizmeti aracılığıyla altı kişiye kadar paylaşılabiliyor.

Etiketler

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement