PC HocasıOyunPUBG’nin Yeni Oyunu Prologue Duyuruldu

PUBG’nin Yeni Oyunu Prologue Duyuruldu

 

The Game Awards 2019 birçok sürprizi beraberinde getirdi. İlk olarak Microsoft tarafından yapılan duyurular dikkat çekerken, beklenmedik bir haber de PUBG cephesinden geldi. PUBG yapımcısı Brendan Greene yeni oyunları Prologue için duyuru yaptı.

Prologue nasıl bir oyun olacak?

Daha dikkat çekici projeler üzerinde çalıştıklarını duyuran Brendan Grenee, yeni bir stüdyo kurduklarını açıkladı. Playerunknown Products adı verilen yeni stüdyoyla beraber çok daha iddialı yapımların piyasaya sürüleceği açıklandı. Sadece PUBG evreninde sınırlı kalmayacak olan stüdyonun ilk oyunu da Prologue olacak. Prologue Şimdilik oyun için çok fazla bir bilgi paylaşılmadığını söyleyelim. Fakat şunu belirtebiliriz ki bir devam oyunundan çok yeni bir yapımın sunulduğunu göreceğiz. Yani bu oyun PUBG 2 olmayacak. PUBG serisini geri planda bırakacak yeni bir oyun gelecek. Bu kez Battle Royale sisteminin değişmesi beklenmekte.

Prologue için paylaşılan videoya baktığımız zaman ise özellikle grafikler kısmında çok daha iddialı bir oyunun geleceği görülüyor. 30 saniyelik kısa videoda bir ormanın içerisindeki sahneye yer verilmiş ve çevreden vahşi hayvan seslerinin geldiğini görüyoruz. Sadece bu ipucundan yola çıkarsak, hayatta kalma temelli bir oyun sunulduğunu görebiliriz. Yapım için detayların ne zaman açıklanacağı da şu an için duyurulmadı.

Etiketler

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz