PC HocasıiOSApple, iOS’te Abonelik Yönetim Görünümünü Nihayet Yeniledi!

Apple, iOS’te Abonelik Yönetim Görünümünü Nihayet Yeniledi!

   

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devlerinden Apple, bugün iPhone ve iPad tarafındaki Abonelik Yönetim kısmının arayüzünde güncelleme yayınladı ve nihayet daha iyi bir deneyim sunmaya başladı. Hangi aboneliklerinizin etkin hangilerinin etkin olmadığını artık daha net bir şekilde görebileceksiniz.

Yeni Abonelikler Arayüzü, iOS 16 Beta sürümüne sahip olanlarda dahil olmak üzere iOS 15.5 ve sonraki sürümlerini kullanan cihaz sahipleri için kullanıma sunuldu. Bu yenileme web tabanlı olduğu için herhangi bir güncelleme indirmesi gerektirmez.

Artık yeni arayüz sayesinde aktif olan abonelikleriniz bir yerde aktif olmayan abonelikleriniz bir yerde listelenirken bir aboneliğe dokunduğunuz zaman açılan pencerede eğer aktif değilse tekrardan aktif edebileceğiniz bir düğme ve diğer abonelik planları arasında geçiş yapabileceğiniz seçenekler de var.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/apple-ioste-abonelik-yonetim-gorunumunu-nihayet-yeniledi-129136/ linkinden 15.08.2022 00:08:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video