reklam
Ana SayfaHaberlerApple TV+ Kasım Ayında Kullanıcılara Açılacak

Apple TV+ Kasım Ayında Kullanıcılara Açılacak

Apple mart ayında Apple TV+ adında, Netflix benzeri bir video yayın servisi platformu başlatacağını duyurmuştu. Bloomberg tarafından yayımlanan bir rapora göre, yayın sunacak platform Apple TV+ Kasım ayında kullanıcılara aylık 9.99 Amerikan Doları abonelik ücreti ile açılacak.

Raporda, şirketin ücretsiz deneme sürümü sunacağı, böylece ücretsiz olarak hizmetin tadına bakabileceğiniz belirtiliyor. Apple, Apple TV+’ın açılışı sırasında 14 program açıklamıştı; bunlardan bazılarını ilk gün başlatacak ve daha sonra bu listeden daha fazla gösteri ekleyecektir. Financial Times gazetesinin dün gece yayınladığı bir haberde, Cupertino merkezli şirketin orijinal şovlarını üretmek için şimdiden 6 milyar dolardan fazla para harcadığı belirtildi.

apple tv+ ile ilgili görsel sonucu

Apple TV+ Yapımı Olan Bir Şovdan Fragman

İşte Apple TV+ platformunda yayınlanacak bir drama dizisi ‘The Morning Show’ yapımından fragman; başrollerini Jennifer Aniston, Reese Withrspoon ve Steve Carrell yer alıyor.

Apple’ın abonelik fiyatları, rakiplerinin temel planı ile karşılaştırıldığında biraz tuzlu gözüküyor. Yıllık bir abonelik için ödeme yaparsanız Amazon Prime Video aylık 8,99 dolara yayın sunarken, Netflix’in temel standart tanım planı ayda 9 dolardan başlıyor. Disney’in yaklaşmakta olan hizmeti ayda 6,99 dolardan başlayacak ve ayda 13 dolar ödüyorsanız ESPN + ve Hulu aboneliklerinde de kullanılacak.

3 Yeni iPhone Modeli Gözüktü

Akarsu pazarı ısınıyor ve Apple, izleyicileri rekabetten uzak tutmak için orijinal içeriğe ve lisanslamaya büyük yatırım yapmak zorunda kalacak. Şirketin yapabileceği diğer bir şey, tüm çevrimiçi hizmetlerini bir araya getirmek ve müşterilerin kilitli kalması için onlara ucuza hizmet etmektir.

apple tv+ ile ilgili görsel sonucu

Ülkemizde Ne Zaman Kullanılacak?

Apple TV+ servisi Kasım ayında tüm ülkelerde aynı anda mı kullanıma girecek, yoksa sadece Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere bazı pilot ülkelerde kullanıma açılarak ilerleyen aylarda tüm dünya ülkelerine mi açılacak? Bu konu hakkında henüz bir bilgiye sahip değiliz.

Etiketler