PC HocasıYazılımApple tvOS 15.5 Kullanıma Sunuldu!

Apple tvOS 15.5 Kullanıma Sunuldu!

   

Cupertino merkezli yazılım ve teknoloji devlerinden Apple, tvOS işletim sisteminin Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürülen tvOS 15 sürümünün beşinci büyük güncellemesi olan tvOS 15.5 sürümünü kullanıcıların erişimine sundu. Yeni sürüm ile birlikte sabit Wi-Fi ağları için destek getiriyor.

tvOS 15.5 sürümünü yüklemek için Ayarlar uygulaması içerisinden Sistem > Yazılım Güncellemesi menüsüne giderek Apple TV üzerinden kablosuz olarak indirebilirsiniz. Otomatik Yazılım Güncellemeleri özelliğini aktif ettiyseniz Apple TV cihazınız otomatik olarak zaten güncellenmiş olacaktır.

Sürüm Beta testi sürecindeyken herhangi yeni bir özellik keşfedilmemişti ayrıca şirketin tvOS güncellemeleri genellikle küçük ölçekli olduğunda majör yenilikler yeni temel ve teknik açıdan iyileştirmeler sunar. Apple, tvOS güncellemeleri için ayrıntılı sürüm notları sunmuyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/apple-tvos-15-5-kullanima-sunuldu-127477/ linkinden 15.08.2022 00:08:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video