PC HocasıiOSApple Yeni Music Memos Uygulamasını Yayınladı

Apple Yeni Music Memos Uygulamasını Yayınladı

 

Apple ekibi uzun süredir üzerinde çalıştığı müzik yapma uygulaması Music Memos‘u iOS’da duyurdu. iPhone ve iPad uyumlu olan uygulamada kullanıcılar kendi müziklerini oluşturarak bir araya getirebiliyor. Detaylar ve uygulama içeriği haberimizde.

MUSIC MEMOS NEDİR ?

Müzik yapma uygulamalarına bir yenisini daha ekleyen Apple, yeni bir güncelleme ile Music Memos‘u duyurdu. Kendi müzikleriniiz oluşturarak müzisyenlerin ve şarkı yazarlarının çeşitli düzenlemeler ile geliştirilmesini sağlıyor. Ayrıca iPhone ve iPad’de bir DJ gibi müzik yapılması için eğlenceli yollar sağlayan çeşitli özellikleri bulunuyor. Uygulamanın boyutu 122 MB olarak indirilmeye sunuldu.

Uygulamayı kullanırken sesli notların yanı sıra, özel olarak şarkı yazma ve müzik geliştirme gibi seçenekler de yer alıyor. Müzik severler için çok güzel bir uygulama olduğunu söylememde fayda var. Müzik notları uygulamasını kullanırken ayrıca iPhone mikrofonunuzu kullanarak yüksek kaliteli ve sıkıştırılmamış formatlarda sesinizi kaydedebiliyorsunuz. Kaydetmiş olduğunuz sesleri ise dilerseniz Sosyal Medya platformlarında paylaşabiliyorsunuz.

apple-music-memos
AKUSTİK GİTAR VE PİYANO KAYITLARI İLE RİTİM

Music Memos uygulaması ile akustik gitar ve piyano kayıtlarının ritim ve akorlarını analiz edebiliyorsunuz. Şarkılarınızı tamamlamak üzere arka planda ise özelleştirilebilen orkestra bulunuyor. Müzik çalınırken dilerseniz arkaya bateri ve bas gitarlar ekleyebiliyorsunuz.

Oluşturmuş olduğunuz müzik notalarını iCloud ile birlikte tüm Apple cihazlarınıza aktarabiliyorsunuz. Dilerseniz Music Memos uygulamasını iPhone veya iPad cihazınıza indirerek denemeye başlayabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/apple-yeni-music-memos-uygulamasini-yayinladi-3724/ linkinden 28.10.2021 20:10:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad