PC HocasıHaberlerApple’dan Koronavirüs için Maske: Apple Mask Pro

Apple’dan Koronavirüs için Maske: Apple Mask Pro

   

Son zamanlarda tüm dünyanın gündemine oturan koronavirüs, hemen hemen bir çok kişinin aklına “Acaba Apple bu sektör için bir ürün pazarlayacak mı?”, “Apple bu sektöre girse ne olurdu” gibi sorulara yanıt aramaya çalışıyordu.

Şimdi ise gündeme Apple Mask Pro konsepti düştü, Apple’ın abartılı ve farklı ürün pazarlama stratejisine atıfta bulunan konsept tasarım, Apple’ın sağlık sektörüne girmesi durumunda ne tür ürünler çıkaracağına dair ütopik bir bakış açısını bize sağlıyor.

Küresel koronavirüs salgını, iPhone satışlarına zarar vermekteyken, bir Apple hayranı Apple’ın dikatini kendi hayal gücü ile çözümlediği gelişen cerrahi yüz maskesi pazarına çevirmesi gerektiğini düşünüyor. İşte Apple Maskesi ile tanışın…

Grafik tasarımcı Justin Ciappara, tüm Apple klişelerine mükemmel bir şekilde uyan bu komik Apple Mask konseptini ortaya çıkarttı. Muhtemelen bu kadar iyi görünen bir ameliyat maskesi görmediniz. Ve evet tahmin edebileceğiniz üzere fiyatlar uçuk – hemde çok –

Açık konuşmak gerekirse, Apple halka asla bir cerrahi maske satışı yapmayacak ancak bu yapılan her şey birer goygoy malzemesi.

Varsayımsal Apple Mask Pro, 20.2 ”Süper Kumaş XDR Malzemesi ve 30 metre boyunca 4 metreye kadar su geçirmezlik gibi özellikleri sadece 400 dolarlık bir fiyatla sunuyor. Pro modeline bütçesi yetmeyen köylüler ise 100 dolara iMask sürümünü tercih edebilir fakat iMask sürümü sadece 1 saatlik kullanım sunuyor.

Tasarımcı Justin bunlarla yetinmeyip Apple beyciğimizin son zamanlarda ortaya koyduğu iş birlikli ürünlerle de alay ediyor;

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/appledan-koronavirus-icin-maske-apple-mask-pro-73380/ linkinden 05.07.2022 03:07:42 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video