PC HocasıHaberlerApple’ın Ayakkabıları Satışa Çıkıyor!

Apple’ın Ayakkabıları Satışa Çıkıyor!

 

Ülkemizde oldukça büyük bir kesime sahip olan; “Apple’ın tüm ürünlerini kullanırım” diyenlere sevindirici haber eBay‘dan geliyor. Apple 1990‘lı yıllarda çalışanları için ürettiği ayakkabıların bir tanesini eBay‘da satışa sunuyor.

Apple denilince aklımıza teknolojinin tüm ürünleri gelsede, 1990’lı yılları biraz araştırdığımızda modayla yakından ilgilendiğini; hatta kıyafet, ayakkabı ve aksesuar ürettiğinide görüyoruz. Tabi işin ucunda Apple olunca ayakkabının telefon tablet özelliklerini taşımasınıda beklemiyo değiliz.

Apple, o dönemdeki klasik ayakkabılarından bir çift beyaz ayakkabıyı eBay üzerinden satışa sunuyor. Ayakkabı gayet sade. Ayrıca üzerinde Apple’ın o dönemde kullandığı renkli logosuda bulunuyor. Apple’ın ürettiği ayakkabı Heritage Auctions adlı açık artırma şirketi tarafından 11 Haziran‘dan itibaren eBay’da açık artırmaya sunacak.

Açık arttırma 15,000$‘dan başlayacak. Bizim pazardan 15 liraya aldığımız dümdüz ayakkabı 15,000$’a satılacak gibi duruyor.Heritage Auctions ise açık artırmanın 30,000$’a kadar çıkacağını belirtiyor.

Etiketler

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video