Assasin’s Creed Mirage Ücretsiz Güncelleme Detayları!

  Google News

Ubisoft tarafından geliştirilen 5 Ekim 2023 tarihinde piyasaya sunulan Assassin’s Creed Mirage, PlayStation 5, PlayStation 4, Epic Games, Xbox One, Xbox X ve S Serisi gibi platformlarda erişimi sağlanmaktadır. Aksiyon ve Mecera ile dolu olan Assassin’s Creed Mirage, oyun dünyasına sunulduğunda yoğun bir ilgi toplayarak giriş yaptı. Sadece bununla kalmayıp Ubisoft‘un en fazla satan oyunu olmayı başardı. 

Oyun camiasında oldukça seveni bulunan oyun için Ubisoft tarafından Assassin’s Creed Mirage severlerini mutlu edecek haber geldi. Ücretsiz bir güncelleme ile New Game Plus Modu Aralık ayında bizlere sunulacak.

Güncellemenin getirilmesi ile oyun akışının daha fazla arttırarak yeni zorlu bir macera oyuncuları bekliyor.

New Game Plus ile birlikte Permadeath modu bizlerin karşısına çıkacak. Güncellemenin amacı daha yoğun ve zorlu bir deneyim sunarak oyun severlerin oyunun içinde kaybolmasını sağlamak olduğunu söyleyebiliriz. Peki getirilecek yeni modlardan biri olan Permadeath modu nedir?

Başta söylemek isterim ki Permadeath modu isteğe bağlı bir mod olacaktır uzman savaşçılara yönelik olan mod bir kere öldüğünüzde dahi en baştan başlamanıza neden olacaktır.

Sizi duyuyoruz: Assassin’s Creed Mirage için New Game+ modu bu Aralık ayında ücretsiz bir güncelleme ile sunulacak. Ve uzman Suikastçılar için NG+ ile birlikte tüm zorluklarda kullanılabilen isteğe bağlı bir permadeath modu da gelecek! Daha fazla ayrıntı yakında gelecek.”

Yapılan duyuruyu incelediğimiz zaman oyuncularının isteklerini ve geri bildirimlerini ön planda tuttuğunu anlıyoruz bu sayede oyuncuların kalbinden fethetmeyi başardığını söyleye biliriz 🙂

Yazar Hakkında

Safa Harmanda

Teknolojinin içinde kaybolan kendini geliştirmeye çalışan biri :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video