PC HocasıCep TelefonuASUS Zenfone 3 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

ASUS Zenfone 3 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

ASUS Zenfone 3
 

Asus Zenfone serisine kaldığı yerden devam ederken, yeni videosu ile birlikte Zenfone 3 modelini duyurdu. Cihazın tanıtım videosu, teknik özellikleri ve piyasa satış fiyatı haberimizde.

Asus Zenfone Max 3 Nasıl Olacak ?

Şuan için sadece ön izleme videosu yayınlanan yeni akıllı telefon Zenfone 3‘ün teknik özellikleri de gün yüzüne çıktı. Yayınlanan teknik özelliklere göz attığımızda cihazın “orta-üst” seviyeli kullanıcılara hitap edebileceğini görüyoruz. 4 GB RAM, 32 GB depolama alanı, Snapdragon 820 işlemcisi ve 23 Megapiksellik kamerası ile başarılı bir seri ortaya çıkartmışlar.

Özellikle 23 megapiksel kamerası Asus cihazlarda “beklenmeyen özellik” olarak biliniyor. Intel işlemcilerin bu seride tercih edilmemiş olması da akıllarda soru işareti bırakırken, ZenFone 3’ün yanı sıra Zenfone 3 Deluxe ve Zenfone 3 Max serileri de yayınlanacak.

Benchmark testine alınan yeni Asus Zenfone 3, Full HD çözünürlüğündeki ekranı ve Android 6.0.1 Marshmallow versiyonu ile 30 Mayıs tarihinde Computex Fuarı’nda görücüye çıkacak.

 


Asus Zenfone Max 3 Teknik Özellikler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/asus-zenfone-3-teknik-ozellikleri-ve-fiyati-21639-8907/ linkinden 28.07.2021 14:07:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video