PC HocasıOtomobilAudi Q6 E-Tron’un Gerçek Görüntüleri Sızdırıldı!

Audi Q6 E-Tron’un Gerçek Görüntüleri Sızdırıldı!

   

Almanya merkezli otomobil üreticisi Audi’nin Audi Q6 E-Tron modeli şimdiye kadar bu ayın başlarında yalnızca kamuflaj kılıf içerisinde görüntülenmişti ve bu sebeple bu zamana kadar ortaya çıkan tek şey genel şekli ve profiliydi fakat bugün işin rengi değişiyor çünkü otomobile ait gerçek görüntüler bugün internete sızdırıldı.

İşte karşınızda Audi Q6 E-Tron!

Fotoğrafa baktığımız zaman Audi’nin tasarımda değişikliklere gittiğini ve farların üzerinde gündüz devreye giren farlar ve kapalı bir gümüş renkli ızgara ile bölünmüş tasarım seçtiğini rahatlıkla görüyoruz. Izgaranın solunda ve sağında, farların ise hemen altında sahte havalandırmaların bulunduğu görülüyor.

Ön tarafta kullanılan kamera Audi ambleminin hemen altına yerleştirilmiş durumda, alt tamponda bulunan açıklık ise otomobil sahiplerinin kullanacakları sürücü destek teknolojileri sensörleri tarafından kullanılmak üzere bırakılan yuvalar.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/audi-q6-e-tronun-gercek-goruntuleri-sizdirildi-125773/ linkinden 28.05.2022 21:05:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Kaynak :  https://www.motor1.com/news/576897/audi-q6-e-tron-face-spied/

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial