PC HocasıOtomobilYeni Nesil BMW i3 Sedan’ın Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Yeni Nesil BMW i3 Sedan’ın Görüntüleri Ortaya Çıktı!

   

Münih merkezli otomobil üreticisi BMW, yaklaşmakta olan BMW 3 serisi için yeni bir tasarım üzerinde çalışmalar yürütüyor ve aynı zamanda 2018 yılından günümüze kadar uzanan mevcut i3 modelinin yenilemesinin üretimini sonlandırmayı planlıyor. Daha önce yaklaşmakta olan i3’ün ICE destekli 3 serisi ile daha uyumlu olacağı ortaya çıkmıştı.

Henüz piyasaya sürülmemiş model hakkında ortaya çıkan bir sızıntı görsel sayesinde otomobil hakkında ilk raporlar doğrulanmış oldu. Gayriresmi görüntüden anlaşılabileceği üzere yeni i3 modeli Hatchback yerine Sedan araba olacak ve yan taraflarında havalandırmalar bulunan yeni bir tasarıma sahip olacak.

Elektrikli versiyonu, ön tarafta bulunan ikonik BMW ızgaralarını dekoratif amaçla üretilen varyantıyla kullanıyor olacak ve böylelikle hem elektrikli olan hem de olmayan model birbirinden tek bir bakış ile ayırt ediliyor olacak. Otomobile ait gerçek görüntülerin ortaya çıkması ile birlikte lansmanın yakın zamanda yapılacağını haber ediyor olabilir. Yeni i3 Sedan daha öncesinde Avrupa’nın kuzey kesimlerinde soğuk hava koşullarında test ediliyordu.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yeni-nesil-bmw-i3-sedanin-goruntuleri-ortaya-cikti-125768/ linkinden 27.05.2022 16:05:46 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Kaynak :  Kapak Fotoğrafı: Reuters

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial