reklam
Ana SayfaSinemaAvengers Endgame Filminden 5 Dakikalık Bir Sahne Sızdırıldı

Avengers Endgame Filminden 5 Dakikalık Bir Sahne Sızdırıldı

, PC Hocası

Marvel sinematik evreninde bir dönemi bitirecek olan Avengers Endgame filminden 5 dakikalık bir kesit bugün internete düştü. Film hakkında spoiler yemek istemiyorsanız filmden sızan bu sahneleri 25 Nisan tarihine kadar izlememeniz de fayda var.

Yönetmenliğini Antony ve Joe Russo kardeşlerin üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr, Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Jenner, Elizabeth Olsen, Josh Brolin ve Brie Larson gibi ünlü isimler bulunuyor.

Oldukça merak edilen ve hiçbir sızıntı vermeyen filmden bugün 5 dakikalık bir sahne ortaya çıktı. Bu ortaya çıkan videoyu izlemediğim için ne gibi sahnelerin olduğunu bilmiyorum ancak pek çok kişi bu sahnelerin film hakkında çok fazla detay verdiği dile getiriyor.

Tam olarak 3 saat 2 dakika uzunluğunda olacak filmin, 27 Nisan 2018 tarihinde vizyona giren ve dünyanın en çok izlenen dördüncü filmi olan Avengers İnfinity War filmini geçerek rekor kırması bekleniyor.

, PC Hocası

Yukarıda da belirttiğimiz gibi 25 Nisan itibariyle ülkemizde vizyona girecek olan Avengers Endgame filminden paylaşılan en son TV spotunu aşağıdan izleyebilirsiniz.