PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerBeats Studio Buds NICKMERCS Edition ile Tanışın!

Beats Studio Buds NICKMERCS Edition ile Tanışın!

   

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devlerinden Apple’ın sahibi olduğu ve ses teknolojileri konusunda tüketici elektroniği üreten şirketi Beats, bu hafta, Twitch’de yayınlar gerçekleştiren e-sporcu FaZe Clan’ın ortak sahibi olduğu “NICKMERS” Kolcheff ile gerçekleştirdiği ortaklığın ürünlerinden olan özel sürüm Beats Studio Buds kablosuz kulaklıklarını tanıttı. Şirket daha önce aynı işbirliğinde Powerbeats Pro ve Studio3 Wireless ürünlerinde özel sürümler sunmuştu.

Kolcheff’in Beats ile uzun bir ortaklığı vardır, FaZe Clan (oyunculuk ve gençlik kültürüne dayanan ve ortak sahip olarak yer aldığı yaşam tarzı ve medya platformu) ile iki damla üzerinde işbirliği yapmanın yanı sıra Beats Fit Pro ve Birkaç Twitch aktivasyonunda Studio Buds’ı yener. Bu, yalnızca Beats ve Kolcheff arasındaki ilk resmi ürün sürümüdür.

Yeni özel seri Beats Studio Buds NICKMERS Edition, bugün itibariyle (22 Temmuz Cuma) satışa çıktı ve 149,90 Dolar fiyat etiketine sahip.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/beats-studio-buds-nickmercs-edition-ile-tanisin-130378/ linkinden 15.08.2022 22:08:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video