PC HocasıHaberlerBİM, Star Wars Hayranlarına Boğuldu

BİM, Star Wars Hayranlarına Boğuldu

 

Sabah saat 08:00’dan itibaren BİM‘in kapısında uzun kuyruklar oluşmaya başladı. Star Wars ürünleri toplamda 4096 mağazada satılmaya başlanırken, adeta ürünler talan edildi.

Geçtiğimiz haftalarda burada duyurduğumuz BİM’de Star Wars ürünlerinin satılacağını sizlerle paylaşmıştık. 18 Aralık 2015 olarak belirlenen tarihlerde stoklar önceden hazırlanmış ve satışa hazır hale getirilmişti. Gün geldi ve çattı Star Wars severler sabah erken saatlerde BİM‘in yolunu tutarak kapışmaya başladı.

bim-starwars

Mağazaya her giden kişi minimum beşer, altışar ürün alarak ayrılırken, yeterli stoklar müşterilerin yüzünü güldürdü. Hatta ürünleri aldıktan sonra poz verip fotoğraf çektirenler bile oldu. Ürünleri alıp koleksiyon yapanlar da vardı, kullanmak için alanlarda. Biz de bu ilginç ama bir o kadar renkli anları galerimizde sizlerle paylaşmak istedik.

NOT: Henüz BİM’e uğrayıp Star Wars ürünlerini almadıysanız, geç kalmış olabilirsiniz. Zira sabah saatlerinde kapının önünde nöbet tutan kişiler ürünleri çoktan temizledi. Hazırlamış olduğumuz bu eğlenceli galeriye aşağıdan ulaşabilirsiniz 🙂

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/bim-star-wars-hayranlarina-boguldu-2515/ linkinden 16.10.2021 06:10:53 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

6 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad