BİM’de Orjinal Star Wars Figürleri Satılacak mı ?

Şuanda internet üzerinde "Bim'de orjinal Star Wars ürünleri satılacak" şeklinde haberler dönüp duruyor. Üstelik bazı teknoloji siteleri bu haberi manşet yaparak binlerce kişiye ulaştırdı. Yapılan yorumlar arasında ise "18 Aralık'ta Bim'in kapısındayız." şeklinde yorumlar var. Ancak işin aslı göründüğü gibi değil ne yazık ki.

bim-18-aralik

BİM'DE 18 ARALIKTA NELER VAR ?

Yukarıda görmüş olduğunuz Bim Aktüel ürün kampanyasında 18 Aralık tarihinden itibaren 4904 mağazada yayınlanacak ürün listesini yer alıyor. Ancak BİM yetkilileri tarafından yukarıdaki 18 Aralık inserti yanlış eklendiği için Star Wars ürünlerinin gelmeyeceği konusunda bir çok yanlış anlaşılmalar ortaya çıktı. Bu durumu da ilk haber yapan bizdik.

ÖNEMLİ NOT: BİM tarafından yapılan açıklamada yukarıda basılan insertin yanlış yayınlandığı, web sitelerine de yanlış eklendiği ancak 18 ARALIK tarihinde Star Wars ürünlerinin kesin olarak geleceği DOĞRULANDI. Bu konuda takipçilerimizi de geçtiğimiz gün Sosyal Medya hesaplarımızdan uyarmıştık.

ORJİNAL STAR WARS ÜRÜNLERİ BİM'E NE ZAMAN GELECEK ?

BİM yetkileri tarafından 18 ARALIK 2015 tarihinde Orjinal Star Wars ürünlerinin geleceği onaylandı.

Hangi Star Wars Ürünleri Satılacak ?

* Şapka 7 TL'den

* Not Defteri 7 TL'den

* Uzun Kollu Tişört 12,50 TL'den

* Seramik Kupa 7 TL'den

* Yastık 12,50 TL'den

* Çanta 12,50 TL'den

* El Havlusu 12,50 TL'den

* Banyo Havlusu 12,50 TL'den 4904 BİM mağazasında satışa sunulacak. BİM'de satışa çıkacak olan Orjinal Star Wars ürünlerini aşağıdaki hazırlamış olduğumuz galeriden inceleyebilirsiniz.

star-wars-bim-kupa

star-wars-canta

star-wars-tshirt

star-wars-havlu-siyah

star-wars-havlu

star-wars-sapka-2

star-wars-sapka

İlgili Etiketler