BİM’de Orjinal Star Wars Figürleri Satılacak mı ?

  Google News

Şuanda internet üzerinde “Bim’de orjinal Star Wars ürünleri satılacak” şeklinde haberler dönüp duruyor. Üstelik bazı teknoloji siteleri bu haberi manşet yaparak binlerce kişiye ulaştırdı. Yapılan yorumlar arasında ise “18 Aralık’ta Bim’in kapısındayız.” şeklinde yorumlar var. Ancak işin aslı göründüğü gibi değil ne yazık ki.

bim-18-aralik

BİM’DE 18 ARALIKTA NELER VAR ?

Yukarıda görmüş olduğunuz Bim Aktüel ürün kampanyasında 18 Aralık tarihinden itibaren 4904 mağazada yayınlanacak ürün listesini yer alıyor. Ancak BİM yetkilileri tarafından yukarıdaki 18 Aralık inserti yanlış eklendiği için Star Wars ürünlerinin gelmeyeceği konusunda bir çok yanlış anlaşılmalar ortaya çıktı. Bu durumu da ilk haber yapan bizdik.

ÖNEMLİ NOT: BİM tarafından yapılan açıklamada yukarıda basılan insertin yanlış yayınlandığı, web sitelerine de yanlış eklendiği ancak 18 ARALIK tarihinde Star Wars ürünlerinin kesin olarak geleceği DOĞRULANDI. Bu konuda takipçilerimizi de geçtiğimiz gün Sosyal Medya hesaplarımızdan uyarmıştık.

ORJİNAL STAR WARS ÜRÜNLERİ BİM’E NE ZAMAN GELECEK ?

BİM yetkileri tarafından 18 ARALIK 2015 tarihinde Orjinal Star Wars ürünlerinin geleceği onaylandı.

Hangi Star Wars Ürünleri Satılacak ?

* Şapka 7 TL’den

* Not Defteri 7 TL’den

* Uzun Kollu Tişört 12,50 TL’den

* Seramik Kupa 7 TL’den

* Yastık 12,50 TL’den

* Çanta 12,50 TL’den

* El Havlusu 12,50 TL’den

* Banyo Havlusu 12,50 TL’den 4904 BİM mağazasında satışa sunulacak. BİM’de satışa çıkacak olan Orjinal Star Wars ürünlerini aşağıdaki hazırlamış olduğumuz galeriden inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

11 Yorum

 • Adamlar evliya gibi haber yapıyor ama yalan yanlış dolduruyorlar her şeyi. Helal olsun hoca sana bundan sonra takibimdesin!

 • Hocam adamlar sadece hit için yapıyor bunu çünkü tebrik ederim yaymak lazım bu haberi

  • Satılmayacak kardeş adamlar yayınlamamış zaten öyle bir şey bizimkiler kendi kendine gelin güvey olmuşlar.

   • Satılmicak diyorsun hmm.. Kendi kendilerine gelin güvey olmuşlar hmm.. Şimdi aptaldır da bunlar hmm.. Salak salak herşeye inanıyor insanlar hmm.. Hahahaha 😀 tutamicam kendimi kardeş bir bim mağazasına git bak Allah aşkına ne saçmalıyorsun bilip bilmeden 😀

    • Merhaba Sıtkı,

     Gerekli revizeyi biz de BİM ile iletişime geçerek yaptık. Yukarıdaki inserti web sitelerinde yanlış girdikleri için olaylar farklı gelişti.

     18 ARALIK tarihinde orjinal star wars ürünleri satılacak 🙂

     • Tanercim Lafım sana değil kardeşim, Yanıtla seçeneği ile cevap verdiğim arkadaşa 🙂 Sen zaten bir haber gelirse konuyu güncelleriz yazmışsın. Kesin bir şey olmadığını yani ama arkadaş kesin bir dille herkes kendi kendine gelin güvey oluyor yazmış ben ona ithafen yazdım 🙂

    • Ben de İstanbul Üsküdar’daki BIM’e uğradım adamlar gelmeyecek dedi o yüzden yazdım bimdeki adamlardan başka en net cevabı kim verir ki ?

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video