Salı, Haziran 25, 2024

Bitcoin Kritik Sınırı Aştı! Kaç Doları Gördü?

Paylaş

silkroad gaminggentr

Bitcoin, uzun süredir kritik sınırların altında karşımıza çıkıyordu. Özellikle Haziran 2022’den bu yana lider kripto paranın bir hayli değer kaybettiğine şahit olduk. Son birkaç aydır ise lider sanal parada tekrar hareketlenmeler başladı.

Her ne kadar 2021 yılında gördüğü rekor seviyelerinin çok gerisinde olsa da en son bu sabah Bitcoin için kritik bir sınırın geçildiğini gördük.

Bitcoin Yeniden 30 Bin Doları Geçti

Uzun süredir 28-29 bin dolar seviyelerinde yer alan sanal para birimi, bugün itibariyle yeniden 30 bin doların üzerine çıkmış durumda.

Haberi yazdığımız sıralarda tam değer 30,105 dolar olarak gözüküyor. %6’nın üzerinde bir artış var. Yükseliş devam eder mi ya da Bitcoin yeniden rekor kırdığı seviyeleri görür mü tahmin etmek çok zor.

Bitcoin gorsel

Zira kripto para piyasası bir hayli oynak bir piyasa. Her an yükselişler olabildiği gibi her an düşüşler de yaşanabiliyor. Yatırımcıların dikkat etmesi gereken tehlikeli bir yatırım diyebiliriz.

Artık zamanla değişimi göreceğiz. Bakalım bu artış trendi devam edecek mi yoksa yeniden düşüş yaşanacak mı?

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler