PC HocasıHaberlerBlizzConline 2022 Ertelendi!

BlizzConline 2022 Ertelendi!

  arctis 7+  

Blizzard, devam eden mevcut davaların ardından etkinliği yeniden organize etmek için 2022 yılında gerçekleştireceği BlizzConline dijital etkinliğinin iptal edildiğini resmi olarak duyurdu. Kaliforniya merkezli video oyunu üreticisi Blizzard, web sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, “Bir adım geri atmaya ve daha önce duyurulan ve gelecek yılın başlarında yapılması planlanan BlizzConline etkinliğini planlamaya ara vermeye karar verdik. Bu hepimiz için zor bir karardı, ama doğru olan bu.” dedi.

Resmi duyuruda şirket, şu anda karşı karşıya oldukları davalardan ve iddialardan doğrudan söz etmedi. Blizzard’a göre, BlizzConline’ı gerçekleştirmek için bu süre, yayıncının “geleceğin bir BlizzCon etkinliğinin nasıl görünebileceğini yeniden hayal etmek için zaman ayırmasına” izin verecek. Blizzard, etkinliğin geleceğinin şu anda tam olarak nasıl olacağından emin değil, ancak “mümkün olduğunca güvenli, misafirperver ve kapsayıcı hissettirmesini sağlamaları gerektiğini” biliyorlar.

Etkinlik iptal edildi fakat duyurular yapılmaya devam edecek

Resmi duyurusunda şirket, şu anda karşı karşıya kaldıkları davalar ve iddialardan doğrudan bahsetmiyor ayrıca ertelenen etkinliğin şu anda tam olarak ne zaman gerçekleşeceği, neleri kapsayacığı henüz belli değil. BlizzConline’ın daha kapsayıcı, daha güvenli ve daha misafirperver bir etkinlik olmasını istediklerini dile getirdi.

2022 yılında gerçekleşmesini beklediğimiz BlizzConline iptal edilmesine rağmen Blizzard, “Şubat ayında BlizzConline’ı düzenlemesek de oyunlarımız için duyurular ve güncellemeler yapmaya devam edeceğiz” dedi. bu yüzden etkinlik konusunda sadece o ortamın büyüleyici ve heyecanlı atmosferini kaçıracağız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/blizzconline-2022-ertelendi-119698/ linkinden 23.01.2022 05:01:59 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner