PC HocasıOtomobilBMW Motorunu Şahin’e Taktı 240 Km Hız İle Yakalandı

BMW Motorunu Şahin’e Taktı 240 Km Hız İle Yakalandı

 

Geçtiğimiz günlerde Sosyal Medya platformunda tehlikeli hareketlerini paylaşarak Şahin marka aracına BMW motoru taktığı ve bu araç ile 240 Km hız yaptığı için Polis tarafından kıskıvrak yakalandı. Sosyal Medya’da yayınlanan video dolayısı ile 81 ilde aranan gencin sonu biraz vahim oldu.

ŞAHİN’E BMW MOTORU TAKTI 240 KM HIZ YAPTI

81 ilde aranan ve en sonunda Bursa’da aynı araç ile yakalanan Tanju Akdoğan Şahin marka aracına BMW motoru taktığı için ve bu araç ile 240 km hız yapınca Polis tarafından kıskıvrak yakalandı. 5 aydır tüm illerde aranan şahsın aracı bağlandıktan sonra ehliyetine de sınırsız süre ile el koyuldu.

Bursa’nın Merkez Yıldırım ilçesinde Şahin marka aracı ile 240 Km hız yaptıktan sonra Polis tarafından durduruldu ve toplamda 5 ay boyunca 81 ilde aranma kararı çıkartılarak görüldüğü yerde aracın bağlanma kararı bulunuyordu. Büyük şaşkınlık yaşayan Polis ekipleri de, aracın motor kaputunu açtıktan sonra şok oldu.

sahine-motor-bmw
Araç durdurulduktan sonra bölge esnafı tarafından da çok fazla ilgi gösterilen Şahin görünümlü BMW‘de ilgi odağı oldu. Polis tarafından yakalanan Tanju Akdoğan Facebook’da da 50 bin kişilik sayfasında sürekli paylaşımlar yaptığı görüldü. 18 saat önce Facebook sayfasında yaptığı paylaşımda ise şu açıklamaları yaptı:

“Her şeyin unutulduğu gibi sana – bana yapılanlarda unutulacak ve biz yine seninle baş başa kalacağız sen diyeceksin kurtar beni buradan durduğum yerde üşüyorum çalıştır beni suçluluktan üşüyorum diyeceksin… Elim kolum bağlı uykuya yaş tutmuş gözlerimden 2 damla yaş süzülecek ben seni çok özledim diyeceğim ben seni Evladım gibi sevdim canım dedim sevda dedim gönül verdim..Bir umuttur yaşamak , düşmanlarımızın sevindiği , dostlarımın üzüldüğü bu haberi paylaşanlar yorumları neden göz önünde bulundumuyorsunuz … Üzülmüyorum derken canımın yanmadıgını söylememezlik yapmadım.. Canım yanıyor AT 317 ‘ im üşüyor kaçmadık biz be abi cam açılmasıyla , amirimin adımı söylemesi ile basladı her şey…”

tanju-akdogan
Ayrıca Tanju Akdoğan yakalandıktan sonra Polis tarafından ifadesi alındı, aracı bağlandı ve ehliyetine el koyuldu. Ardından yaptığı açıklamada ise şunları söyledi:

“Benim Şahin markası tutkum olduğu için gittim bir araç aldım. Bu araca BMW motoru taktırarak farklı bir görünüm elde ettim. Araç saniyede 240 KM hıza kadar ulaşabiliyor. En son hız yaparken Trafik Polisleri beni durdurdu ve aracım ile ehliyetime el koydular. Bununla birlikte trafik cezası da yazdılar ancak mutluyum. Ben kötü bir şey yapmadım ve insanlar beni seviyorlar. Şahin marka aracı olan arkadaşlar ile toplantılar yapıyoruz. Gösteri yapmak için izin istiyoruz ancak vermiyorlar. Biz de kendimizi Uludağ yolunda göstererek Sosyal Medya platformunda paylaşıyoruz. Bir anne bebeğini nasıl seviyorsa benim için de arabam o şekildedir. Ben arandığımı biliyordum ve sebebinin ise Facebook’a yüklemiş olduğum videolar olduğunu biliyorum. Çünkü bu videolarda tehlikeli gösteriler yapıyorduk.” açıklamalarında bulundu.

sahine-bmw-motoru
Tanju Akdoğan yakalandıktan sonra aracına el konulup çekildi ve 600 TL‘de para cezası kesildi. Kişinin ehliyetine de sınırsız süre ile el koyulduğu belirtilirken son durum hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/bmw-motorunu-sahine-takti-240-km-hiz-ile-yakalandi-3844/ linkinden 29.10.2021 00:10:31 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

4 Yorum

  • Tanju çok yanlış yollardasın kardeşim o hızla bir çocuğa çarpsan ne olacak ? Bundan ala suç mu var.

  • Gülüyorum yemin ederim bu şahincilere. Adam 240 km hız yapıyor pist mi kardeşim burası ? Sen yat kalk Allah’a dua et bir şey olmamış veya birine çarpmamışsın

    • Katılıyorum kardeşim aynen beni tercüman etmissin bu hızda o arabayı tutamazsin bir kere uçan teneke o arabalar devletin bir an önce bu arabaları kaldırması lazım tedavülden

  • devlet arabaları kaldırcagına vergileri indirsin millet sahinle kafayı yemez camaro doodge falanla gezerler

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad