PC HocasıHaberlerEn Saçma Star Wars Temalı Ürün ve Kampanyaları

En Saçma Star Wars Temalı Ürün ve Kampanyaları

 

Her yer Star Wars ürünleri ile çalkalanmaya devam ederken, en saçma Star Wars ürünleri ve kampanyaları yayınlanmaya devam ediyor. Tayttan tutun, meyve ve bornoz setlerine kadar her yerde Star Wars temalarını görebilmek mümkün. Detaylar ve yayınlanan ürünler ile ilgili galeri haberimizde.

star-wars-karikatur

EN SAÇMA STAR WARS TEMALI ÜRÜNLER

Pazarlarda veya marketlerde görmeye alışkın olduğumuz ünlü film serilerinin kampanyaları bu sene de Star Wars ile devam edecek gibi. Taytlardan bornoz takımlarına kadar her yere basılan Star Wars temaları bazen “bu kadar da olur mu ?” dedirttiği yerler oluyor. Paranızı fütursuzca harcayabileceğiniz Star Wars ürünlerini merak ediyorsanız bu galerimize mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Serinin hayranıysanız eğer bu ürünler ile ilgili koleksiyon yapabilir, abartılan figürleri alabilir veya odanızda sergileyebileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz. Hazır 18 Aralık tarihinde BİM’de Star Wars ürünlerinin yayınlanacağını duyurmuşken, en saçma temalı Star Wars ürünlerini yayınlamadan geçmek istemedik.

Açıkçası ürünler içerisinden en ilginç bulduğumuz Star Wars ürünü hangisi diye soracak olursanız oyumuzu Jarjarlı Lolipop ve Star Wars meyvelerinden yana kullanabiliriz. “Abicim bu kadar da abartılmaz ki :)” 

Etiketler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz