PC HocasıOyunCall Of Duty: Vanguard Zombies için Trailer Yayınlandı!

Call Of Duty: Vanguard Zombies için Trailer Yayınlandı!

  arctis 7+  

Kaliforniya merkezli oyun şirketlerinden Activision, en son gerçekleştirdiği Battlefield duyurusu ile birlikte aynı zamanda Treyarch ve Sledgehammer Games işbirliği içerisinde geliştirdikleri Call of Duty: Vanguard oyununun Zombies genişletmesi ile ilgili bir trailer videosu paylaştı. Dark Aether hikayesi, Demons ve sürprizler içeren Zombies, Treyarch’ın en yeni zombi modu olacak, rutin bir zombi katliamını renklendirmesi gereken çok sayıda eser ve okült güçlerle geçmiş gezilerden çok daha büyülü görünüyor.

Mistik eserlerin ve alev alev yanan dev bir iblis zombi tanrısıyla savaşma olasılığının ötesinde, dürüst olmak gerekirse, yıllardır defalarca gördüğümüz aynı zombi öldürme eyleminden çok daha fazlası gibi görünüyor. Umarız ki Call of Duty: Vanguard Zombies, Black Ops Cold War’da gördüğümüz gibi haritaları ücretsiz güncellemeler olarak sunacak ancak bu henüz Activision, Treyarch veya Sledgehammer Games tarafından resmi olarak doğrulanmadı.

Call of Duty: Vanguard Zombies, 5 Kasım 2021’de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Battle.net üzerinden bilgisayarlar için piyasaya çıkacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/call-of-duty-vanguard-zombies-icin-trailer-yayinlandi-119269/ linkinden 22.01.2022 21:01:06 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner