Capcom Street Fighter 6 Açık Beta Tarihlerini Duyurdu

  Google News

Ünlü oyun şirketi Capcom, Street Fighter serisinin 6.oyununu bir video ile duyurmuştu. Ünlü şirket, oyunun tarihinin yaklaşmasından dolayı  geçtiğimiz ay Street Fighter 6 için bir Showcase düzenlemişti.

Bu Showcase’de sadece Playstation 4 ve Playstation 5 oyun konsollarına özel bir Demo yayınladıklarını duyurmuşlardı. Bu durum oyuncuların ilgisini çekmişti. Bunun sebesi ise Showcase bittikten sonra Capcom, Demoyu anında oyuncular için erişime açtı.

Capcom, Street Fighter 6‘yı duyurduğu andan itibaren oyun, oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. Çünkü Capcom, Street Fighter 6‘yı diğer Street Fighter oyunlarından farklı olarak oyunun bir Açık Dünyaya sahip olacağını ve oyunu Multiplayer ağırlıklı bir deneyim olarak çıkaracağını duyurmuştu.

Capcom Street Fighter 6’nın Açık Beta Tarihlerini Duyurdu

Şimdiyse Capcom, bir duyuru yaptı ve oyunun açık betaya çıkacağı tarihleri duyurdu. Capcom‘un duyurusuna göre firma, oyunu Mayıs ayının 19’unda açık betaya açacak ve 21’inde sonlandıracak.

Açık Betada, açık olan karakterler ise Ken, Ryu , Chun-Li, Juri, Guile, Kimberly ve Luke olacak. Capcom, Street Fighter 6‘nın Açık Betasını Playsation 5, Xbox Series S-X ve Pc için erişime sunacak. Street Fighter 6 ,2 Haziran 2023’te oyuncularla buluşacak.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video