Salı, Mayıs 28, 2024

CES 2021 İnovasyon Ödülleri Sahiplerini Buldu

Paylaş

silkroad gaminggentr

Her sene görmeye alıştığımız CES (Tüketici Elektroniği Fuarı), bu sene pandemi nedeniyle online düzenlenecek. Online olarak düzenlenecek etkinlik 11 Ocak itibariyle başlayacak. Etkinliğin başlamasına henüz 3 gün var ama ilk inovasyon ödülleri de sahiplerini bulmaya başladı. En son mobil cihazlar kategorisinde CES 2021 İnovasyon Ödülleri kazananları açıklandı.

Toplamda 8 akıllı telefonun ödül aldığı açıklanırken, best of ödülünü alan cihaz için de bilgi paylaşıldı. Gelin ödül alan cihazlara ve best of seçilen cihaza bakalım.

CES 2021 İnovasyon Ödülleri kazananı 8 akıllı telefon!

Ödülleri kazanan cihazları belirleyen 89 kişilik uzman ekip, her cihaz için öne çıkan yönleri açıklayarak en iyileri duyurdu. Toplamda 8 cihaz seçilmiş olsa da best of ödülünü alan akıllı telefon Samsung Galaxy Note 20 Ulta 5G / Note 20 5G modeli oldu.

CES 2021 İnovasyon Ödülleri

ASUS Rog Phone 3 sesi ve soğutma performansı ile öne çıkan oyuncu telefonu, Galaxy A51 5G en iddialı fiyat performans telefonu, OnePlus 8 Pro lider akıllı telefon olarak açıklandı. Ödülü alan 8 cihazın tam listesi ise hemen aşağıda.

CES 2021 İnovasyon Ödülleri

Galaxy Note 20 modellerini bir kez daha listeye eklemiyoruz çünkü bu modelin best of ödülünü aldığını zaten belirtmiş olduk. Farklı yönleriyle öne çıkan ve ödül alan diğer cihazlar şöyle:

  • OnePlus 8 Pro
  • Samsung Galaxy A51 5G
  • Samsung Galaxy Z Flip 5G
  • TCL 10 5G UW
  • LG Wing
  • LG Velvet 5G
  • Samsung Galaxy Z Flip 5G
Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler