PC HocasıAndroidÇevrimdışı Harita Uygulaması Maps.me!

Çevrimdışı Harita Uygulaması Maps.me!

   

En kısa zamanda ülkemizde de görmek istediğimiz uygulamalardan olan Maps.me (eski adı MapsWithMe )  Android , iOS ve BlackBerry cihazları için çevrimdışı harita özelliği olan bir navigasyon uygulaması.

 

Maps.me yurt dışına çıkacak olanlar için inanılmaz derecede yararlı bir uygulama, Şöyle ki haritaları oldukça zengin. Süpermarket, tarihi eser, müze, tuvalet gibi kritik ayrıntıları barındırması sayesinde bilmediğiniz herhangi bir yerde gezerken müthiş bir kolaylık sağlıyor. Google Earth çıktılarını kullanabiliyor. Birden fazla yer işaretlenmesine de olanak sağlıyor.

 

maps.me türkiye

 

Ayrıca uygulama sadece araç için değil yürümeyi seven araç sahibi olmayanlar için oldukça faydalı olup, yeni yerleri yürüyerek bulmak isteyen kişiler için oldukça ideal bir program. Kullanımı ise  sadece gideceğiniz yerin haritasını indirin, sonrasında maps.me sizin için planlamasını yapsın. Şuanda Dünya çapında 30 Milyondan fazla indirme sayısına ulaşmış durumda.

 

Yazının başında da belirttiğim gibi şuan için Türkiye haritarsı uygulamada yer almıyor, eminim maps.me yetkilileri kısa zaman içerisinde Türkiye haritasını da ekleyeceklerdir. Merak edenler uygulamayı yazının altında cihazınız ile uyumlu yerden indirebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/cevrimdisi-harita-uygulamasi-maps-me-4027/ linkinden 24.01.2022 20:01:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

3 Yorum

  • Ben uygulamayı kullanıyorum ve dünyadaki bütün ülkelerin haritasını indire bildiğim gibi Türkiye haritasını indirmişim ve Türkçe sesli yönlendirme dahil kullanıyorum.

    • türkçe selendirme yok menüdeki dil seceneklerinde yok ayrıca ek bir dosya yuklenebilirmi acaba bilen varmı ?

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner