PC HocasıAndroidSwiftKey Satılıyor!

SwiftKey Satılıyor!

 

Akıllı telefon kullanıcıları arasında bir çok cihaza yüklenen ve kullanıcılar tarafından büyük bir kısmının olumlu yorumlar alan SwiftKey uygulaması Microsoft tarafından satın alınacağı iddia edildi.

Kısa süre içerisinde milyonlarca indirme sayısına ulaşan SwiftKey bu satın almadan sonra geleceği noktayı biz de merak ediyoruz açıkçası. Uygulamayı denemek isterseniz aşağıdan Google Play Store ve iOS linklerinden indirebilirsiniz.

swiftkey

 

iOS cihazlarda ve Android platformlarında kısa zamanda 50 milyon indirilme sayısına ulaşan, SwiftKey‘i satın alacağı ortaya çıktı. 2010 senesin de Android işletim sistemi ile buluşan SwiftKey, kullanıcılara normal klavyeden çok daha hızlı yazı yazma olanağı sunuyor.

Microsoft, 250 milyon gibi bir rakamla satın alacağı idda edilmekte. Financial Times’ın haberine göre, Microsoft bu hafta SwiftKey’i satın aldığını duyuracak. Satya Nadella döneminde satın alınan yazılımların arasına katılacak olan SwiftKey, Google Play Store üzerinde 50 milyondan fazla defa indirildi. Windows Phone aletlerde bulunan klavye kullanıcılar tarafından çok beğenililiyor.

 

SwiftKey’in satın alınması ile klavyenin çok daha iyi hale gelmesi ve yapay zeka tarafında iyileştirilmeler yapılacağı düşünülüyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/swiftkey-satiliyor-4015/ linkinden 28.10.2021 20:10:04 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad