PC HocasıOyunChampionship Manager 17 Artık iOS ve Android’de

Championship Manager 17 Artık iOS ve Android’de

 

Popüler menajerlik oyunu Championship Manager, Square Enix’in dokunuşu ile birlikte CM 17 olarak iOS ve Android kullanıcıları için geliştirildi. Toplamda 450 takım ve 25 adet linkin bulunduğu CM 17‘nin detayları ve yenilikleri haberimizde.

Mobil İçin Yenilenmiş Arayüz

Rakip menajerlik oyunlarına göre epey bir popüler olan Championship Manager‘in en büyük rakibi taktir edersiniz ki Football Manager’di. Ancak şuanda mobil platformlarda yenilikleri ve değişiklikleri ile oyuncuları etkilemeyi başaran CM 17 oldu.

Cyberpunk 2077 için Hikaye Açıklaması Geldi

cm-17-4
Geliştiricisi ve uyarlayıcısı Square Enix olan Championship Manager 17‘nin Android ve iOS linkleri de ülkemizdeki kullanıcılar için de sunuldu. Ayrıca oyunun Türkçe dil desteği ile birlikte geldiğinin altını çizelim. Bundan önceki versiyonlara baktığımızda baştan aşağı yenilenen CM 17‘de bir futbol oyuncusunun isteyeceği ve keyif alabileceği tüm detaylara yer verilmiş. Eğer oyunu denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz