PC HocasıOyunChivalry 2 için Tanıtım Videosu Yayınlandı

Chivalry 2 için Tanıtım Videosu Yayınlandı

 

Yayıncı Tripwire Presents ve Deep Silver, geliştiriciliğini ise Torn Banner Studios’un yaptığı Chivalry 2 için lansman fragmanını yayınladı.

Oyun, 8 Haziran 2021 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak.

Chivalry 2, 64 oyuncuyu kılıçlar, ateşli oklar, kuşatmalar ve aklınıza gelebilecek her türlü ortaçağ kaosuyla tam ölçekli bir savaş ortamı sunuyor. Savaş alanınız bir turnuva alanından kale kuşatmalarına kadar uzanıyor. Tam olarak aradığınız ortaçağ savaşçısını bulmak için dört sınıf ve 12 alt sınıf arasından seçim yapabilirsiniz. Çapraz oyun da mevcuttur, böylece tüm platformlarda orta çağdaki arkadaşlarınızla takım oluşturabilirsiniz.

Perşembe günü sosyal medyada aşağıda paylaşılan lansman fragmanı, aynı anda 64’e kadar farklı oyuncuyla dolu kafa kesme, mancınık ve büyük ölçekli dövüşü beraberinde getiriyor. Beta veya geçmiş testlerde oynadıysanız. Bunların hepsini veya çoğunu zaten bileceksiniz, ancak henüz görmediyseniz aşağıdan fragman videosuna ulaşabilirsiniz.

Chivalry 2‘deki savaş, rakipleri alt etmek veya düzensiz çatışmalardan sağ çıkmak için kullanılan ağır saldırılar, çalımlar ve saldırı ve savunma manevralarının karışımlarıyla doludur. Kendinizi bulacağınız daha benzersiz durumlardan bazıları, kolunuzun kesildiği ve karakteriniz pes edene kadar savaşmaya devam etmeniz gereken savaş senaryolarını içerecek. Ayrıca, doğrudan öldürülmek yerine yere bayıltabilirsiniz.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/chivalry-2-icin-tanitim-videosu-yayinlandi-114085/ linkinden 21.10.2021 21:10:34 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad