Salı, Temmuz 16, 2024

Çok Oyunculu Modda Sons of the Forest’ta Zaman Nasıl Atlanır?

Paylaş

silkroad gaminggentr

Sons of the Forest, hızlı çıkış yakalamış oyunlar arasına adını yazdırdı. Tabii ki oyuna ilgi yoğun olunca, oyunda ne nasıl yapılır bir hayli merak edilmeye başlandı. En çok merak edilen konulardan birisi de çok oyunculu modda Sons of the Forest’ta zaman atlamanın nasıl yapıldığı.

Aslında tek oyunculu modda bunu kolayca yapabiliyorsunuz ama çok oyunculu modda zaman atlaması yapmak için tüm oyuncuların aynı işlemi yapması gerekiyor. Haliyle çok oyunculu modda zaman atlaması yaparken biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacağız?

Co-Op Sons of the Forest’ta Zaman Atlama

Co-Op oyununda zaman atlatmanız için bahsettiğimiz gibi lobinizde yer alan her oyuncunun uykuda olması gerekiyor. Yapmanız gereken tüm kullanıcılara bir yatak yapmak olacaktır. Yatak yapmayı bilmiyorsanız buraya linkini de ekleyelim.

Co-Op Sons of the Forest'ta Zaman Atlama

Sonrasında tüm oyuncular yatağa geçtiği zaman, zaman atlamış olacak. Ama dediğimiz gibi bir kullanıcının bile yatakta olmaması, Co-Op modunda zaman atlamasının olmaması demek oluyor.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler