PC HocasıOyunCompany of Heroes 3 Ücretsiz Denenebilir! İşte Detaylar
Company of Heroes 3

Company of Heroes 3 Ücretsiz Denenebilir! İşte Detaylar

   

Relic Entertainment’in strateji oyunları konusunda en iyi yapımlarından biri olan Company of Heroes, yakın zamanda yeni bir üye daha kazanıyor. Seri Company of Heroes 3 ile güncellenecek.

2013 yılından bu yana sadece güncellemeler ve ek DLC paketlerini görebildiğimiz seri, sonunda yeni oyunla geliyor. İşte bu yeni oyun şerefine güzel bir haber de açıklandı. Yapım herkese açık alfa testine alındı. Türkçe karşılığı, oyunu ücretsiz olarak deneyebileceğiz.

Company of Heroes 3 Ücretsiz Oynama ve Detaylar

Relic, yaptığı açıklama ile oyunun Alfa sürümünün 1 hafta boyunca herkese açık olarak sunulacağını duyurdu. Bugünden başlayarak 7 Aralık tarihine kadar Alfa sürümünü denemek mümkün olacak.

Tabii ki Alfa sürümünde oyunun eksiksiz halini görmeyeceğiz. Hikaye modu ve tek oyunculu modlar olmayacak. Bunun yerine çevrim içi modunu denemek mümkün olacak. Ayrıca yapımda sadece ABD ve Wehrmacht tarafları seçilebilecek. Buna karşın haritalar da sınırlı olacak. Alfa modda yer alacak haritalar;

  • Torrente 2 ye 2
  • Twin Beaches 1’e 1
  • Pachino Farmlands 2’ye 2
  • Aere Perennius 2’ye 2

Company of Heroes 3

Şeklinde olacak. Bu haritalarda oynanabilecek modların sayısı da sınırlı. Company of Heroes 3 alfa testinde şimdilik sadece iki mod olduğunu göreceğiz.

  • 1.Victory Points: Süreli oyun olacak. Süre içerisinde puanı en yüksek olan oyuncu, oyun sonunda kazanan taraf olur.
  • 2.Annihilation: Mutlak galibiyet denen mod olarak gelecek. Taraflar tamamen yok edilene kadar oyun sürecek. Bence en çok bu oynanacak. 🙂

Kaçırmayın: NVIDIA RTX 40 serisi için beklenen özellikler 

Company of Heroes 3 ücretsiz oyun detayları bu şekilde. Eğer siz de oyunu 1 hafta gibi bir süre için denemek ve nasıl bir yapım olacağını görmek isterseniz o zaman yapmanız gereken çok basit.

  • Buradan yapımın sitesine gitmeniz gerekiyor.
  • Üye değilseniz üye olmanız lazım.
  • Ardından  Multiplayer Pre-Alpha bölümünden oyunu indirebilirsiniz.
  • Burada hesabınızın Steam hesabınıza bağlanması da istenecek unutmayın. Steam kütüphanenizde oyun gözükecek. Tabii ki sadece ücretsiz olarak sunulduğu süre boyunca.

Yapımın final sürümünün çıkış tarihi ise şimdilik 2022 olarak işaret ediliyor. Geliştirme aşaması hala devam ediyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/company-of-heroes-3-ucretsiz-denenebilir-iste-detaylar-120751/ linkinden 29.01.2022 02:01:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner