PC HocasıHaberlerCS:GO RMR 2020 Sticker Güncellemesi Geldi

CS:GO RMR 2020 Sticker Güncellemesi Geldi

 

Geçtiğimiz günlerde CS:GO bir sticker güncellemesi yayınladı, kullanıcılar için oyun içi erişme açık.

RMR 2020 adlı sticker paketleri kısa süreliğine oyuna eklendi.

Önceki senelerde olduğu gibi 2020 senesinde de CS:GO Major Championship için büyük bir gayret gösterilmişti. Ne yazık ki Pandemi dolayısıyla yapılamayan ve etkinlik için ekstra çaba göstermiş olan takımları takdir etmek amacıyla yapılmış olan kapsüller bu güncellemeyle oyuna eklendi.

Bu kapsüller davet çeşitlerine göre 3’e ayrılıyor. Bunların Türkçe karşılığı (Efsane, Meydan okuyucu, Yarışmacı) olarak adlandırılıyor. Unutmadan şunu da eklemek istiyorum, bu kapsüllerin gelirinin %50’si takımlara gidecek.

Ben kendimde sevdiğim takımların stickerlarını aldım. Sonuçta ilerideki süreçte bu sticker kapsülleri oyun içerisinden kalkacak, bu süreç içerisinde satın alanlar bu stickerlara sahip olabilecek. Şöyle bir durumu da eklemek istiyorum, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Ancak bu stickerlar ilerideki süreçte bulunması zor olacağı için fiyatlarının da artacağını düşünüyorum.

Beni cezbeden şey ise sevdiğim takımların holo, foil yada altın gibi stickerların şu anda erişilebilir ücrette olması. Tabii ki zevkler ve renkler tamamen farklıdır, sizde kendiniz gidip göz atarak sevdiğiniz takımı desteklemek amacıyla stickerları alıp kullanabilirsiniz.

CS:GO veya farklı bir sorunuz varsa bana sosyal medya hesaplarımdan yada Steam hesabımdan ulaşabilirsiniz.

Steam hesabıma ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Herkese sağlıklı günler dilerim.

Yazar Hakkında

Ahmet GÜLEÇ

Ahmet GÜLEÇ

yazıp çiziyoruz.

1 Yorum

  • normalde major turnuvası bittikten sonra bu kapsüller indirime giriyordu. acaba şimdi ne olur bu kapsülleri indirime girermi ve ne zaman

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video