PC HocasıOyunCS:GO, Serbest Dereceli Eşleştirmeyi Kaldırıyor!

CS:GO, Serbest Dereceli Eşleştirmeyi Kaldırıyor!

 

Valve, ücretsiz oyuncular için Counter-Strike: Global Offensive’den dereceli rekabetçi eşleştirmeyi kaldırdığını duyurdu, ancak bunun yerine onlara “Rakipsiz” eşleştirme olanağı sağlıyor. Prime olmayan üyeleri etkileyen değişiklik, birkaç yıl önce oynaması ücretsiz olduktan sonra, “kötü kişilerin” oyuncuların deneyimine zarar vermesini önlemek için bazı değişikliklerin zamanının geldiğini açıklayan bir blog gönderisinde ortaya çıktı.

CS:GO’nun oynaması ücretsiz tarafındaki güncellemede, Prime olmayan oyuncular neyse ki her oyun modunu oynayabilecek, topluluk sunucularında ve atölye haritalarında oynayabilecekler. Şirket blog gönderisinde”Artık, XP, Rütbe, düşme veya Beceri Grupları almayacaklar; bu özellikler artık yalnızca Seçkin Durum oyuncularına açık.” dedi.

Gerçekten değişen tek şey, beceri gruplarının yerine Counter-Strike: Global Offensive’ın “Unranked” özelliğini tanıtarak, ücretsiz oyuncuların hangi rütbeye ulaştıklarını övünmeyi bırakmaları sağlandı. Bu yeni sistem “yeteneğe dayalı eşleştirmeyi kullanmaya devam edecek, ancak oyuncular bir Beceri Grubu kazanmayacak”, bu nedenle oyun açısından çok az değişiklik olmalı.

Prime’a sahip olanlar, yetenek gruplarını etkilemeyecek maçlarda, yetenek grubu lobi kısıtlaması olmadan oynamalarına izin veren bu yeni sıralanmamış maçlarda da oynayabilecekler.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/csgo-serbest-dereceli-eslestirmeyi-kaldiriyor-114093/ linkinden 12.06.2021 12:06:36 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

1 Yorum

  • Ücretsiz olarak 21 levele kasıp prime olanların oyunu 123 tl vererek alması gerekiyormu orası baya karmaşık bi durum.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video