reklam
Ana SayfaOyunCS:GO Yeni Gelen Anti-Hile Betası!

CS:GO Yeni Gelen Anti-Hile Betası!

CS:GO yeni gelen “1.37.6.0-rc1-” betası ile, oyunun anti-hile sistemi sağlamlaştırıldı. Üçüncü parti yazılımlar bu sürüm ile birlikte, Valve tarafından doğrulanmış bir yazılım değil ise otomatik olarak engellenecek. Oyun açılmayacaktır.

Öncelikle sizleri oyun haberlerinden bir nebze olsun mahrum bıraktığım için kusura bakmayın, tekrardan güncel şekilde oyun haberlerini sizlerle paylaşacağım.

Gelin konuya dönelim, Valve tarafından paylaşılan beta notu;

Beta sürümünü denemek isteyen arkadaşlar.

  • Steam kütüphanenizden CS:GO’ya sağ tıklayın

  • Özellikler sekmesine giriş yaptıktan sonra

Açılan pencerede betalar bölümüne girerek “1.37.6.0-rc1-” betasını seçebilirsiniz.

İlave Not: Şuan beta sürümü olduğu için hatalara biraz fazla, girmeye çalışan birçok kişide crash’lere sebep oluyor. Oyunun normal versiyonuna gelene kadar bekleyebilirsiniz, tercih sizin.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz farklı türde 6 tane oyun

Beta Notu Hakkında

CS: GO yürütülebilir işlemiyle doğrudan etkileşim kuran üçüncü taraf program geliştiricileri için, yazılımınızı etkileyecek gereksinimler ekledik. İleride CS: GO ile etkileşime giren tüm DLL’lerin bir Authenticode imzası ile dijital olarak imzalanması gerekir. Ayrıca, işlevleri herhangi bir şekilde oyuna müdahale ederse imzalı DLL’leri engelleyeceğiz. Oyunu uyumsuz dosyalarla başlatmanız olası olmayan bir durumda, uyumsuz dosyayı belirten bir uyarı alırsınız ve VAC etkin sunuculara katılmaları engellenebilir. Sorunu çözmek için oyun ayarlarınızdaki “Güvenilir Başlat” ı devre dışı bırakabilirsiniz, ancak bu geçici olarak güven puanınızı etkileyebilir.

Yazar Hakkında

Ahmet GÜLEÇ

Ahmet GÜLEÇ

Oyunlarla haşır neşir 1998 doğumlu bir yazar.

2 Yorum

  • Aga ben daha yeni bi sunucuya girdim seri Stattrak kasmak için orda aim düzgün gitsin diye cheats 1 yazdım olmadı neyse dedim normal oynayayım dedim biraz kastım sonra oyundan çıktım sonra tekrar girdim bu uyarıyı verdi. Bi sıkıntı olur mu? Ban yeme durumu gibi bi durum olur mu? Envanter full dizili bıçak felan da var

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement