PC HocasıHaberlerE-Game Show 2016’da Bizleri Neler Bekliyor ?

E-Game Show 2016’da Bizleri Neler Bekliyor ?

 

Bu sene ikincisi düzenlenecek olan E-Game Show etkinliği dolu dolu dört gün ile oyun severleri karşılamaya hazırlanıyor. Peki E-Game Show 2016 etkinliğinde bizleri neler bekliyor ?

E-Game Show Nedir ?

Oyuncular ve oyun severler için hazırlanmış olan eğlenceli bir fuar diyebiliriz. Bu sene düzenlenecek olan etkinlik ATO Congressium Kongre ve Sergi Salonu‘nda gerçekleştirileceği gibi, fuarda eSpor turnuvaları, ödüller, DJ performansları, konferanslar ve Cosplay yarışmaları olacak.

Etkinlik 2 Haziran ile 5 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleşeceği gibi, dolu dolu bir etkinlik bizleri bekliyor olacak. Şuan için planlarımızı yaptık ve biz de o etkinliğe katılmayı planlıyoruz. Etkinlikte ayrıca sadece oyun oynamanın yeterli gelmediğini düşünüyorsanız Redbull Shape Shifters ile fuar alanında oyunun bir parçası olabileceksiniz. Böyle etkinlikleri ülkemizde daha çok beklediğimiz gibi, kesinlikle kaçırmamanızı öneriyoruz. Hayatınızda yaşayabileceğiniz güzel bir deneyim olacak diyebilirim.

E-Game-Show-2016
eSpor ve Cosplay Turnuvaları

Etkinikle League of Legends‘ten tutun, CS Go’ya kadar pek çok dalda MOBA ve MMORPG oyunları ile turnuvalar gerçekleştirilecek. Bu turnuvalarda şampiyonlara ödül verileceği gibi, katılımcılar kendilerini de ispatlamış olacaklar.

Ayrıca Cosplay yarışları ile de en iyi karakterleri canlandıracak olan kişiler yine ödüllerini alarak etkinlikten ayrılacak. 4 gün boyunca sürecek olan E-Game Show 2016, 2 Haziran ve 5 Haziran tarihleri arasında ATO Congressium Kongre ve Sergi Salonu’nda olacak. Bakalım aksi bir durum olmaz ise hep birlikte İstanbul’dan etkinliğe güzel bir kalkış yapabiliriz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/e-game-show-2016da-bizleri-neler-bekliyor-21705-9591/ linkinden 29.07.2021 08:07:01 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video