PC HocasıGiyilebilir Teknolojilere-SIM Destekli Apple Watch Modelleri Türkiye’de! İşte Fiyatlar
e-sim destekli Apple Watch

e-SIM Destekli Apple Watch Modelleri Türkiye’de! İşte Fiyatlar

   

Aslında uzun süredir satışta olan e-sim destekli Apple Watch modelleri, ülkemizde satılmıyordu. Bu versiyonlar için beklenen çalışma tamamlandı ve sonunda e-sim destekli olan seriler de ülkemizde satışa çıktı.

Şu an için sadece Turkcell’i destekleyen modeller, fiyat açısından bakacak olursak ise pek memnun edici değil. Standart Apple Watch modellerinin çok daha üzerinde fiyatlar olduğunu görüyoruz.

e-sim destekli Apple Watch Fiyatları Nasıl?

Fiyatlar için bir listeleme yapacağım ama önce şunu belirteyim ki satışta olan Apple Watch 7 ve Apple Watch SE modelleri için e-sim desteği geldi.

Kaçırmayın: Apple Watch 8 için Yeni Sızıntı

Satışta olan bir diğer model Apple Watch 3 için böyle bir destek söz konusu değil. Bu detayı da verdikten sonra üzücü kısma yani fiyatlara geçelim.

e-sim destekli Apple Watch 7 Fiyatları

7 serisinde iki ayrı kasa boyutu sunuldu. 45 mm ve 41 mm kasa boyutları gördük. İki ayrı kasa boyutu için tabii ki fiyatlar değişiyor.

45 mm kasa boyutu için

  • GPS + Cellular modeli – 13.899 TL

41 mm kasa boyutu için

  • GPS + Cellular modeli – 13.399 TL

e-sim destekli Apple Watch

e-sim destekli Apple Watch SE Fiyatları

SE serisinde de 2 ayrı kasa boyutu var. Bu kez 40 mm ve 44 mm kasa boyutları görüyoruz. Fiyatlar yine yüksek.

40 mm kasa boyutu için

  • GPS + Cellular modeli – 9.299 TL

44 mm kasa boyutu için

  • GPS + Cellular modeli – 9.799 TL

e-sim destekli Apple Watch

Fiyatlar bu şekilde. Neredeyse iPhone ile yarışacak fiyatların açıklanması ilginç. Saatlerin temel modelleriyle karşılaştırdığımız zaman da arada çok fazla fark var. Bana soracak olursanız Apple fiyat konusunda biraz abartmış.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/e-sim-destekli-apple-watch-modelleri-turkiyede-iste-fiyatlar-127857/ linkinden 05.07.2022 02:07:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video