Elden Ring Shadow of the Erdtree

Elden Ring Shadow of the Erdtree DLC Paketi için Duyuru Geldi

  Google News

2022 yılı değerlendirmelerine göre yılın oyunu seçilen Elden Ring, büyük başarılar elde etmesine karşın yavaş yavaş ilgisini kaybetmeye başladı. Başarılı oyun için ilginin düşmeye başlaması yapımcıları harekete geçirmiş olsa gerek ki Elden Ring Shadow of the Erdtree DLC paketinin de duyuru yapıldı.

Kapsamlı bir genişleme paketi olacağı söylenen DLC için sürecin yeni başladığını da belirtmiş olalım. Yani DLC paketi için duyuru geldi ama henüz geliştirme süreci yeni başlamış ve ilk atılımlar gerçekleştirilmiş durumda.

Elden Ring Shadow of the Erdtree DLC Paketi için Neler Biliyoruz?

Sorunun cevabını hemen vereyim. Henüz çok fazla şey bilmiyoruz. DLC paketi oyun için önemli bir genişleme sunacak ama tam olarak bu genişlemenin ne olduğu ve DLC kapsamında tam olarak nelerin geleceği belli değil.

Sadece şunu biliyoruz ki bu yeni DLC paketi hem PC sürümü hem de konsol sürümleri için gelecek. Yeni DLC paketi için daha fazla detayın ne zaman açıklanacağı ise net değil. Muhtemelen yılın ilk çeyreğinde bu konu hakkında daha fazla bilginin paylaşıldığını göreceğiz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video