Epic Games 2024 Yılında Çıkacak Oyunu Ücretsiz Dağıttı Ama…

  Google News

Dijital oyun satış mağazalarından birisi olan ve oldukça kullanılan Epic Games Store, dün yanlışlıkla iddialı bir oyunu ücretsiz olarak verdi. Firmanın ücretsiz hale getirdiği yapım Suicide Squad: Kill the Justice League oyunu oldu. Oyuna kullanıcılar hiçbir ücret ödemeden sahip oldular. Fakat tabii ki bu hata uzun sürmedi. Zira Epic Games hatayı erken fark etti.

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen Sucidide Squad: Kill The Justice League aksiyon ve macera oyunu henüz daha piyasaya sürülmedi. 2024 yılının Şubat ayında piyasaya sürülecek olan oyunun Steam platformu üzerinde 70$ dolarlık fiyatı ile ön satışları bulunmakta. Epic Games Store tarafından ansızın ücretsiz satışa çıkması oldukça şaşırttı.

Ancak belirttiğimiz gibi oyuncuların mutluluğu pek fazla sürmedi eklenen kütüphanelerden oyun kaldırıldı. Kaldırılması durumunda epey bir tepkiye maruz kaldı. Daha önceden de bu tarz bir olay ile gündeme gelen Epic Games kütüphaneden oyunları kaldırmıştı. Bu konu hakkında Resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

Yazar Hakkında

Safa Harmanda

Teknolojinin içinde kaybolan kendini geliştirmeye çalışan biri :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video