Dying Light Enhanced

Epic Games Bu Hafta Dying Light Enhanced Edition Veriyor

  Google News

Her hafta ücretsiz oyunlar vermesine alıştığımız Epic Games’in yine yeni yeniden ücretsiz bir oyun kampanyasıyla karşınızdayız. Bu hafta ücretsiz olarak verilecek olan iki oyun olacak ama içlerinden biri biraz daha öne çıkacak. Başlıkta da gördüğünüz gibi Dying Light Enhanced Edition yapımından söz ediyorum.

Popüler zombi oyunu haftanın ücretsiz oyunu olarak seçildi ama tabii ki tek bir yapımdan söz etmiyoruz. Hadi detaylara geçelim.

Dying Light Enhanced Edition Nasıl Bir Oyun?

Oyun, zombilerin hüküm sürdüğü kıyamet sonrası bir dünyayı konu ediniyor. Amacınız bir yandan zombilere karşı mücadele etmek bir yandan ise hayatta kalmayı başarmak.

Enhanced Edition sürümü ise oyuna ek olarak yeni bir arazi aracı, ek oyun modu, ek karantina bölgesi gibi ayrı ögeler ekliyor.

Techland tarafından geliştirilen yapımın standart fiyatının ise 59 TL olduğunu da eklemiş olalım.

Oyun Ne Zamana Kadar Ücretsiz Olacak?

Başta da söylediğimiz gibi yapım haftalık ücretsiz oyunlar içerisinde yer alıyor. Bu da demek oluyor ki 1 hafta boyunca oyuna ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Sonrasında gelecek haftanın ücretsiz oyunları erişime açılacak ve Dying Light Enhanced Edition yeniden ücretli olarak sunulmaya devam edecek. Yapımın Epic Games sayfasını da hemen şuraya ekliyorum.

Diğer Ücretsiz Oyun Shapez Oldu!

Bu haftanın ücretsiz olacak diğer bir yapımı ise Shapez. Sonsuz genişleyen bir haritada giderek karmaşıklaşan şekillerin oluşturulmasını sağlayan fabrikalar inşa etmeye çalıştığınız mini bir oyundan söz ediyoruz.

Genel olarak değerlendirme yapmak istersek eğlenceli bir yapım diyebiliriz. Oyunun fiyatının da normal şartlarda 29 TL olarak belirlendiğini ekleyelim ve hemen şuraya Epic Games sayfasının linkini ekleyelim.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video