PC HocasıOyunValorant Turnuvası’nda Büyük Final Heyecanı Başladı!

Valorant Turnuvası’nda Büyük Final Heyecanı Başladı!

 

Casper Excalibur sponsorluğunda düzenlenen Valorant Reflex Masters by NVIDIA & EXCALIBUR turnuvasında büyük final heyecanı 30 Ocak’ta başlıyor! Ödülü hangi takımın kazanacağı, hangi takımın adını “şampiyon” olarak yazdıracağının heyecanı şimdiden başladı bile. Heyecan dolu final yayını canlı olarak Valorant tutkunları ile buluşuyor.

Oyun dünyasının en popüler Valorant turnuvalarından olan Valorant Reflex Masters by NVIDIA & EXCALIBUR’un ön elemeleri büyük bir mücadele ile sona erdi. 7 gün boyunca 1000’e yakın oyuncunun kıyasıya rekabet ettiği açık eleme grupları sonunda, dereceye giren 16 takım yarı final grupları için oynamaya, 4 takım ise büyük finale katılmaya hak kazanacak.

Oyun dünyasının öncü markalarından Excalibur ve NVDIA işbirliği ile “Valorant Reflex Masters” turnuvasına katılan takım sayısı 107, oyuncu sayısı ise 987 oldu. Toplamda 843 saat süren oyunlarda 92 maç yapıldı. Birinci elemenin galibi Overwatch, 2. elemenin BAU Raiders, 3. elemeni galibi ise Zero Zone olurken, yayıncılardan oluşan elemenin de birincisi RARE Blue Esports oldu. 29 Ocak’ta gerçekleşecek final gruplarında, gruplarının birincisi olan takımlar 30 Ocak’ta çiftli eleme usulü düzenlenecek Final Four turnuvasına katılmaya ve ödül havuzundan en yüksek payı elde etmeye çalışacaklar.

A GrubuB GrubuC GrubuD Grubu
1. Eleme BirincisiOverwatch1. Eleme İkincisiPayHesap Kütahya Espor1. Eleme ÜçüncüsüANKA Akademi1. Eleme DördüncüsüKardeşimsin Gaming
2. Eleme İkincisiUnity Esports2. Eleme ÜçüncüsüThunderS2. Eleme DördüncüsüMelina2. Eleme BirincisiBAU Raiders
3. Eleme ÜçüncüsüOsman Gang3. Eleme DördüncüsüDark Passage3. Eleme BirincisiZero Zone3. Eleme İkincisiANKA E-Sports
Yayıncı Turnuvası DördüncüsüCivciv TeamYayıncı Turnuvası BirincisiRARE Blue EsportsYayıncı Turnuvası İkincisi836.PizzaLocaleYayıncı Turnuvası ÜçüncüsüTeamWiviola 

Tarihler ve yayın yeri

  • YARI FİNAL: 29 Ocak
  • FİNAL: 30 Ocak
  • Final Canlı Yayın:
    • twitch.tv/nvidiageforcetr
    • twitch.tv/kendinemuzisyen

Video