PC HocasıAndroidFacebook Messenger İçinde Basketbol Oynamak

Facebook Messenger İçinde Basketbol Oynamak

 

Facebook messenger duyurduğu hizmete gizli basketbol mini oyununu Cumartesi günü yaptığı açıklamada tanıttı. Facebook üzerinden Basketbol oynamak için Messenger uygulamasının son sürümünde bir arkadaşınıza veya gruba bir basketbol emoji gönderdikten sonra sadece üzerine tıklayarak açılabilirsiniz.

Akıllı cihazınızda Facebook messenger uygulaması yüklü değil ise yazımızın altında bulunan Google Play, Windows Phone veya iOS marketten indirebilirsiniz.

fb-basketbol

Nasıl Oynanır ?

Ekranda parmağınızı veya baş parmağınızı kaydırarak topu potaya atabilirsiniz.. Bir nokta net ve puanları bir arkadaş ya da bir grup ile sohbet paylaşılan her ardışık sepet için puanlanıyor. Hedef daha hızlı sonra 20 hamle ve hatırı sayılır bir süre için oyun bağımlısı tutan 10 bir skorla sonra hareket etmeye başlar. 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/facebook-messenger-icinde-basketbol-oynamak-5817/ linkinden 15.10.2021 19:10:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad