PC HocasıiOSAdobe Post iOS

Adobe Post iOS

 

Adobe, sosyal grafik uygulaması Post’u yayınladı. Adobe Slate ve Adobe Voice gibi uygulamaları da bünyesinde barındıran Adobe Post, pratik özellikleri İle her kesime hitap ediyor.

Uygulama yüklenen fotoğrafları düzenleyip paylaşımı ekseninde işliyor.Fotoğraflara düzenleme yapıp grafik eklemek gibi yayındaki kitlelere sunulması sağlanıyor. Photoshop’a benzer bir arayüzle gelen uygulama, Instagram’ı andıran çeşitli filtreler de içeriyor.

 

 

 

 

 

15298-11491-151217-Adobe_Post-l

Fotoğrafları, tipografi ve yazılan filtrelemeyi de mümkün kılıyor. Öte yandan fotoğraf üzerindeki herhangi bir noktadan renk alıp bununla farklı İşler yapılması, kaydedilen tasarımın daha sonra yeniden açılarak çalışmaya kalınan yerdenadımların ardından ortaya çıkan formun sosyal medya kanallarında hızlı paylaşımı mümkün.

 

Bu yönüyle grafik tasarımın ardından çalışmanın kanallar vasıtasıyla devam etme gibi fonksiyonel başka özellikler de İçeriyor. Uygulamayı App Store‘dan indirebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/adobe-post-ios-5646/ linkinden 16.10.2021 02:10:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad