PC HocasıSosyal MedyaFacebookFacebook, Messenger ve Instagram Grup Sohbetlerine Gelen Yeni Özellikleri Paylaştı!

Facebook, Messenger ve Instagram Grup Sohbetlerine Gelen Yeni Özellikleri Paylaştı!

   

Sosyal medya devlerinden Facebook bugün, hem Messenger hem de Instagram Messenger’da arkadaşlarla uygulamalar arası grup sohbetleri başlatma özelliği, yeni sohbet temaları ve Cardi B, Steve Aoki ve Travis Barker’dan özel içerik dahil olmak üzere yeni grup mesajlaşma özelliklerini duyurdu.

Uygulamalar arası grup sohbetleri:

  • Bu güncelleme ile insanlar Instagram ve Messenger kişileri arasında grup sohbetleri başlatabilecekler. Bu uygulamalar arası grup sohbetlerinde, sohbet temaları ve özel tepkilerle sohbet deneyiminizi özelleştirmeye devam edebilirsiniz.
  • Facebook ayrıca Instagram Direkt Mesajlarınıza anketler ve Messenger ve Instagram’da arkadaşlarınızla grup sohbetleri yapabilmenize olanak sunuyor.
  • İletim kontrolleriyle, Sohbet Listenize kimin ulaşacağına, kimin Mesaj İsteği klasörünüze gideceğine ve kimin size mesaj gönderemeyeceğine veya sizi arayamayacağına siz karar verebileceksiniz.
  • Grup sohbetlerinizde kendinizi daha fazla hazır hissetmenize yardımcı olmak için Facebook, başkalarının yazdığını görebilmeniz için Grup Yazma Göstergeleri oluşturdu.

Temalar:

  • Messenger ve Instagram’daki herkes için yeni etkileyici sohbet temaları geldi.
  • Popüler Z kuşağı estetiğini deneyimlemek için Cottagecore sohbet temasını yayımlandı. Tema, romantik bir pastoral dünyadan esinlendi ve şimdi bu niş temayla sohbetlerinizi kişiselleştirebilirsiniz.
  • J Balvin hayranlarının yeni albümünün çıkışını kutlamalarına yardımcı olmak için albüm resminden ilham alan rüya gibi bir sohbet teması yayımlandı.

Paylaşılan deneyimler:

Arkadaşlarınızla bağ kurmanızı kolaylaştırmak için artık favori içeriğinizi arkadaşlarınızla birlikte doğrudan Instagram akışınızdan izleyebilirsiniz. Sadece Instagram’da bir görüntülü sohbet başlatmanız yeterli, paylaşmak istediğiniz gönderiye gidin, ardından paylaş düğmesine tıklayın ve birlikte videonun keyfini çıkarın.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video