Far Cry 6

Far Cry 6 Steam’de! %75 İndirimle Geliyor

  Google News

Ubisoft, kısa süre önce bir açıklama yapmış ve Far Cry 6 oyununun Steam platformuna ekleneceğini duyurmuştu. Beklendiği gibi oldu ve oyun 11 Mayıs itibariyle Steam’e eklendi. Oyunun Steam üzerinden yayınlanması bir yana, yapım için güzel bir de indirim kampanyası duyuruldu.

Kampanya kapsamında oyunun özel paketlerinde de indirim olduğunu görüyoruz. Tabii ki indirim kısa süreliğine geçerli olacak. Hadi detaylara bakalım.

Far Cry 6 Steam’de %75 Oranında İndirimde

Steam sayfasını kontrol ettiğimiz zaman, 4 ayrı versiyonun satışta olduğunu görüyoruz. Standart sürüm, Deluxe Edition Sürüm, Gold Edition Sürüm ve Game of the Year Edition sürüm.

Bu 4 sürüm için de indirim söz konusu. Fiyatları hemen aşağı listeliyorum.

Far Cry 6

  • Standart Versiyon – 699 TL yerine %75 indirimle 174 TL
  • Deluxe Edition Versiyon – 939 TL yerine %75 indirimle 234 TL
  • Gold Edition Versiyon – 1.169 TL yerine %75 indirimle 292 TL
  • Game of the Year Edition – 1.399 TL yerine %75 indirimle 419 TL

Far Cry 6

İndirimlerin sınırlı süre için geçerli olacağını da bir kez daha hatırlatmak isterim. 25 Mayıs tarihine kadar bu fiyatlar geçerli olacak. Sonrasında ise oyun standart fiyatlar üzerinden devam edecek. Unutmadan oyunun Epic Games sayfasını da kontrol ettik. Burada herhangi bir kampanya söz konusu değil. Kampanya Steam özel indirim kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. Şuraya da Steam sayfasını ekleyelim.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video