Cuma, Temmuz 19, 2024

Horizon: Forbidden West’in Satış Rakamları Açıklandı

Paylaş

silkroad gaminggentr

Playstation’ın sahip olduığu Guerilla Games, gelştirdiği Horizon: Forbidden West’in ve tüm serinin satış rakamlarını açıkladı.

Gueriila Games, Horizon: Forbidden West’in 8.4 Milyon ve Tüm Horizon serisinin 32.7 Milyon sattığını açıkladı .

horizon 3

Horizon serisinin son çıkan oyunu, Playstation’un yeni çıkardığı VR gözlüğü olan PSVR2’ye çıkmıştı. Bu oyun Horizon: Call Of Mountain idi oyunu VR sahibi olanlar oyunu çokça sevmiş ve VR için gelmiş en iyi oyunlardan olarak belirtnişlerdi.

Guerilla Games Horizon Serisi İçin Aktif Olarak Çalışmakta

Bunun yanısıra Guerilla Games, aktif olarak serinin üçüncü oyununu geliştirdiğini açıklamştı. Ayrıyeten firma seri için birde çok oyunculu bir oyun çıkaracaklarını öncesinde duyurmuştu. Geçtiğimiz ayda Horizon: Forbidden West için  Burning Shores adında bir DLC de çıkmıştı.

horizon 1

Ayrıca bu aralar çok popüler olan oyunlardan dizi, film furyasına Horizon da katılmıştı. Horizon için Netflix dizisi çıkacak bu filmin yönetmeni de Steve Blackman olacak.

Çağrı Yavan
Çağrı Yavan
Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler