Farming Simulator 19, Kasım’da Çıkıyor!

Dünyanın en gelişmiş ve en gerçekçi tarım oyunu Farming Simulator, yenilenen içeriği ile birlikte Farming Simulator 19 adıyla Kasım ayında piyasaya sürülecek. İşte oyun hakkındaki tüm detaylar.

Sevenleriniz vardır, bilgisayar ortamında tarla ekip ekin sulamak ve sonra bunları hasat etmek kimi zaman oldukça keyif verici olabiliyor. Son dönemlerde Facebook ve mobil uygulamalarda bir hayli fazla oyunu bulunan bu tarım işi, daha önce bilgisayarlar için sunulan Farming Simulator 19 ile yeniden bilgisayarlarımıza geliyor.

Dün oyunnun resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile de oyunun ne zaman çıkış yapacağı netlik kazanmış oldu. Paylaşılan bilgiye göre Farming Simulator 19, 20 Kasım'da PC, PS4 ve XBOX One platformları için yayınlanacak. 

Oyun Hakkında Bilgiler ve Sistem Gereksinimleri

Farming Simulator 19, önceki oyunlara göre çok daha iyi bir tarım deneyimi sunacak. Yapımcıların paylaştığı bilgilere göre oyun, en eksiksiz ve en derin tarım simülasyonu olacak. İçerisinde birbirinden farklı hayvanlar ve havyan çiftleştirme özellikleri barındıran oyun, aynı zamanda birbirinden farklı gerçek tarım araçlarına da sahip olacak.

Öte yandan oyunun grafik motorunda da çeşitli geliştirmeler mevcut. Zaten oyunun 20GB küsür boyutunda olacak olması da grafiksel anlamda iyi bir deneyim sunacağını gösteriyor. Daha gerçekçi grafikler, farklı mahsul türleri ve diğer detaylar ile yeni Farming Simulator 19, muhtemelen en çok oynanan tarım simülasyon oyunu olacak gibi duruyor. Oyunun belirtilen sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

  • İşlemci: 2.5GHz hızında çalışan dört çekirdekli Intel ya da AMD işlemci
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560, AMD Radeon HD 7770 ya da daha iyi ekran kartı (En az 2GB VRAM, DX 11)
  • RAM: 4 GB
  • Gerekli Depolama Alanı: 20 GB
  • İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, 8 ve 10

 

İlgili Etiketler