PC HocasıOyunFatal Frame: Maiden of Black Water Oyunu Duyuruldu

Fatal Frame: Maiden of Black Water Oyunu Duyuruldu

 

Yayıncı Koei Tecmo, Fatal Frame: Maiden of Black Water’ı yayınlayacağını duyurdu.

Oyun, 2021 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak.

Fatal Frame serisindeki en yeni oyun, Nintendo Switch ve diğer modern konsollar için Fatal Frame: Maiden of Black Water ile modern bir güncelleme alıyor. Oyunun yeni versiyonu Nintendo’nun E3 2021 Nintendo Direct sunumu sırasında ortaya çıktı.

Oyun, oyuncuların ünlü doğaüstü dağda ve onu işgal eden çeşitli düşman ruhlar ve hayaletlerden kurtulmaya çalışırken birkaç farklı karakteri kontrol ettiği kurgusal Hikami Dağı’nda gerçekleşir. Oyunun kahramanlarının her biri, güçlü ve karanlık bir ritüelin parçası olarak seçilen gizemli bir tapınak kızı olan Ose Kurosawa’nın oyunun genel hikayesine farklı bir potansiyel katıyor.

Serideki tüm oyunlar gibi, bu oyun da bir dizi doğaüstü deneyime ve yalnızca korunabilecek ruhlara odaklanıyor. Camera Obscura adı verilen özel bir kamera kullanarak kapatın. Oyunun yeni versiyonu da orijinalinde olmayan yeni kostümler ve fotoğraf modlarının yanı sıra güncellenmiş görsellerle gelecek.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/fatal-frame-maiden-of-black-water-oyunu-duyuruldu-114505/ linkinden 24.07.2021 02:07:26 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video